Відгуки про Твоя Позика

Офіційний сайт: tpozyka.com
Юридична особа: ТОВ “БІЗПОЗИКА”. Код ЄДРПОУ: 41084239
Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 961 від 06.04.2017
Свідоцтво Нацкомфінпослуг
APR (річна відсоткова ставка): 11956.9%
Телефон: 0 800 211 503
E-mail: office@tpozyka.com
Адреса: 01133, м. Київ, вул. Генерала Алмазова 13, офіс 524
Графік роботи: Пн – Пт з 09:00 до 19:00

Перший кредит
3000 – 150000 грн

Повторний
3000 – 150000 грн

Ставка
1.2 % в день

Термін
56 – 112 днів

Вік
18 – 65 років
+ Залишити відгук
 • 1,0 rating

  Вийшов на прострочення, не все гладко в бізнесі буває! Так вони дістали дзвінками мене, мою дружину і все моє оточення. З цими дзвінками ти не можеш сконцентруватися на роботі!!! Я закрив кредит і більше ніколи не буду з ними зв’язуватись! Краще брати гроші в банку, бо там принаймні до тебе ставляться в першу чергу як до клієнта.

  1. 1,0 rating

   Доброго дня. Як ви від них здихались і чи довго вам та вашому оточенню дзвонили?

 • 4,0 rating

  У меня здесь с деньгами мистика какая-то! Мой кредит подтвердили еще вчера, сумму дали ту что просил, а денег на карточки НЕТ! Как это объяснить? Пытаюсь с вами связаться – не получается! Что мне делать подскажите.

 • 2,0 rating

  Вів бізнес. Спершу все було норм, платив за основними кредитами, а потім почалося казна що. Став шукати в інтернеті гроші. Дана контора виявилася дуже нав’язливою. Взяв у них гроші, а буквально через місяць довелося згортати лавочку. Відповідно платити було нічим, поневірявся без роботи. За великим рахунком не діставали, а сьогодні подзвонили і запропонували «вигідно» закрити кредит. Сказав, що не готовий, зафіксували відмову і пригрозили приватним виконавцем. От і все. Якщо комусь норм з цією компанією працювати, то на здоров’я.

 • 1,0 rating

  Мою заявку Твоя Позика отклонила. Причины мне не ясны. Набирала горячую линию, сказали, все хорошо могу подавать заявку снова. Я ее еще раз оформила и снова отказ.

 • 3,0 rating

  Було укладено не один договір з цією фірмою ніби все красиво. Але це не так. Згідно договору позики поручителів немає. У разі прострочення починаються погрози, образи і вимоги грошових коштів з третіх осіб, а також погрози третім особам. Ще раз повторюся, які не є поручителями. Задумайтесь перш ніж звертатися в дану організацію.

 • Анатолій :
  2,0 rating

  Твоя позика, це звичайна МФО, з 1,2% в день, причому за перший тиждень, або за один день вам нарахують відразу за тиждень вперед. Брав 50 тисяч, за три тижні відсотків нарахували під 10 тис. Платив частинами різними, взяв калькулятор і порахував, так вони ще навертають відсотки з відсотків, тому це банальне здирництво, вкрай не рекомендую брати. Крім усього, після оплати кредиту і відсотків, тут же йдуть дзвінки з пропозиціями взяти ще, лазять по твоїй кредитній історії, без потреби, і парять кредити. Люди беруть у вас не від хорошого життя, а на необхідне. Ту десятку що я вам залишив за три тижні, то я залишив вам на таблетки, мені так легше думається. І ще, не потрібно лазити по моїй кредитній історії, так як не подавав заявку на кредит, і досить дзвонити і впарювати свої кляті гроші.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *