В сервісі TurboZaim.com.ua зібрані мікрофінансові організації, які видають кредити онлайн на карту срочно і без відказу 24/7. Для гарантованого оформлення позики рекомендуємо подати заявку відразу в 2-3 компанії. Отримавши кілька позитивних рішень, Ви зможете вибрати найбільш вигідний варіант.
Кредит онлайн на карту срочно і без відказу
В Україні працює безліч мікрофінансових організацій (МФО), що пропонують кредит онлайн на карту срочно і без відказу 24/7. Послуга користується популярністю, адже так можна швидко отримати на рахунок банківської карти потрібну суму. Для цього достатньо просто заповнити стандартну анкету. У цій статті ми розповімо про всі нюанси процедури, а також про те, як отримати позику без відмови з вигодою для себе.
Зміст:
- Правила вибору кредитної організації
- Вимоги до майбутніх позичальників
- На яких умовах надають мікропозики
- Причини для відмови у видачі мікропозики
- Порядок розрахунку відсотків
- Як отримати гроші
- Що буде, якщо не платити позику
Правила вибору кредитної організації
У країні офіційно зареєстровано понад 470 компаній, що займаються кредитуванням населення. Більшість із них створили власні сайти для того, щоб до них могла звернутися якомога більша кількість клієнтів. Величезний вибір програм кредитування – це чудово, адже кредитори, конкуруючи один з одним, змушені пропонувати клієнтам якомога вигідніші умови.
Але як вибрати з безлічі мікрокредиторів відповідного? Є кілька параметрів, на які потрібно звертати увагу:
- умови надання позики;
- термін кредитування;
- мінімально і максимально доступні суми;
- ставки відсотка;
- повна вартість кредиту, що включає, зокрема, всілякі комісії та супутні платежі;
- додаткові преференції;
- способи отримання та повернення отриманих коштів;
- політика роботи з боржниками;
- відгуки на компанію.
У процесі отримання кредиту онлайн на карту срочно і без відказу 24/7 без дзвінків обов’язково потрібно вивчити типовий текст договору. Саме в цьому документі прописані всі нюанси кредитування в конкретній організації, включно зі всілякими санкціями за порушення його умов. МФО публікують подібні шаблони на своїх сайтах.
Варто вивчити інтернет-ресурс кредитора. Великі компанії серйозно підходять до питання оформлення і наповнення свого сайту. Добре, якщо користувач легко орієнтується на порталі, якщо він може швидко відшукати потрібну йому інформацію. Просто чудово, якщо на сайті:
- виділено спеціальний розділ, де зібрано відповіді на запитання, які найчастіше ставлять відвідувачі;
- публікуються новинні статті;
- ведеться блог;
- якщо є форма для зворотного зв’язку.
Ми пропонуємо більш ефективний спосіб вибору кредитора. Користувачі порталу можуть скористатися спеціальним пошуковиком. Серед безлічі партнерів проекту алгоритм відбирає тих, хто найточніше підходить під встановлені відвідувачем вимоги. Отримавши такий список, користувач надсилає обраним кредиторам запити та укладає договір з тією компанією, яка запропонує найкращі умови для оформлення позики.
Вимоги до майбутніх позичальників
Кредит онлайн на карту срочно і без відказу 24/7 доступний багатьом. Основні вимоги, які висувають МФО, встановлені на законодавчому рівні: мікропозики мають право отримувати повнолітні громадяни України, які мають реєстрацію на території країни.
Самі кредитори визначають лише вид прописки, який би їх влаштував і гранично можливий вік клієнтів. Реєстрація буває постійною і тимчасовою, і деяким компаніям достатньо того, що заявник має останню. Віковий ценз встановлюється на рівні 65-70 років.
Також необхідно мати особистий номер телефону і банківську картку, якщо заплановано видачу грошей безготівковим шляхом. Перше дасть змогу дистанційно ідентифікувати заявника та оформляти кредитну документацію. Наприклад, при онлайн-кредитуванні користувач висловлює свою згоду на виконання тих чи інших дій, вводячи код, який йому надходить в SMS.
Для МФО вивчення даних БКІ має довідковий характер. Вони вважають за краще орієнтуватися на рейтинги, складені ними самими. Матеріальне становище потенційної клієнтури МФО також не цікавить. В анкетах останнього покоління немає навіть таких граф як місце роботи, рівень доходу або наявність майна.
Мікрокредитні організації не вимагають надати поручителів або оформити заставу майна. Під час ухвалення рішення про можливість видачі позики їхні представники не телефонують родичам, колегам, роботодавцям.
Правове регулювання мікрокредитування в Україні
Наразі в країні діє відразу кілька законів, що регулюють ринок мікрокредитування. Також за мікрокредиторами ведеться постійний нагляд з боку НБУ. Його співробітники ведуть безперервний моніторинг діяльності подібних компаній у мережі. Також регулятор періодично видає підзаконні акти, яких МФО зобов’язані дотримуватися.
За необхідності, тобто в разі виявлення порушень, Нацбанк застосовує до МФО різні санкції, аж до позбавлення ліцензії. Для компаній, що займаються кредитуванням населення, це фактично означає припинення діяльності.
Наявна нормативно-правова база дала змогу впорядкувати ситуацію у сфері мікрокредитування та підвищити рівень захищеності їхніх користувачів.
Завдяки рекомендаціям регулятора банки стали відмовляти в черговій позиці тим, хто витрачає на обслуговування наявних зобов’язань понад 40% офіційного доходу. Однак МФО вважають, що їхні клієнти в змозі самостійно визначити, як розпоряджатися бюджетом, і користуються правом на ігнорування подібних вказівок.
На яких умовах надають мікропозики
Кредит онлайн на карту срочно і без відказу 24/7 під час війни можна оформити на таких умовах:
- величина позики – до 20 тис. грн;
- ставка відсотка – 1-2% на добу;
- тривалість кредитування – 7-30 днів.
З метою залучення нових клієнтів низка МФО пропонують позики під 0% річних. Але цій категорії позичальників пропонують не більше 5000-10000 гривень на 15-25 днів.
Постійні клієнти, які добре зарекомендували себе в конкретній МФО, можуть розраховувати на отримання до 100 тис. гривень. З цією категорією заявників договори укладають на термін до 1 року. Денна ставка відсотка при цьому часто обмежується 0,3-0,5%.
Більш вигідні умови кредитування можна отримати, взявши участь в акціях. Умови та дати проведення найчастіше:
- публікуються на сторінках організацій у соціальних мережах;
- анонсуються в групах у месенджерах;
- поширюються через рекламні повідомлення в СМС та електронних листах.
Причини для відмови у видачі мікропозики
МФО виносить позитивне рішення щодо 97-99% заявок, які надійшли до них. Більшість відмов обумовлено технічними причинами, наприклад, через те, що заявник не відповідає тим вимогам, що встановив кредитор. Так автоматично відхиляють заяви:
- неповнолітніх;
- заявників, вік яких перевищує гранично допустимий для даної організації;
- зареєстрованих на тимчасовій основі, якщо в якості однієї з вимог вказана постійна прописка;
- тих, чиї документи недійсні.
Важливим є те, що відмова, яка надійшла від однієї організації, не означає заборону на кредитування в інших. Ба більше, можна спробувати подати повторну заявку в раніше обрану МФО. Але тут слід враховувати наявність мораторію на таке звернення. Десь заборона встановлюється на добу, десь на місяць. Деякі МФО і зовсім не вважають за потрібне чинити перешкоди тим, хто хоче повторити спробу.
Таке лояльне ставлення пояснюється, зокрема й тим, що перевірка анкет відбувається автоматично. Програма просто звіряє дані, які вказав у відповідному полі заявник, із вмістом відкритих баз даних офіційних відомств. Тому частина відмов відбувається через банальні друкарські помилки або скорочення.
Деякі компанії практикують додаткову перевірку модераторами анкет, відхилених роботом. У цьому разі, якщо проблема була лише в написанні даних, менеджер вносить відповідні зміни, і відправляє заявку на подальшу обробку.
Але в більшості компаній участь менеджерів у перевірці анкет не передбачена. Тому так важливо під час заповнення заяви ретельно перевіряти написане і вказувати інформацію в тому вигляді, в якому вона міститься в офіційних документах.
Якщо відмова сталася через обмеження, встановлені законом, то повторне звернення марне. Так МФО заборонено кредитувати власних діючих клієнтів, тобто не можна отримати кредит онлайн на карту срочно і без відказу цілодобово в компанії, якій уже винен. Однак маючи непогашену позику, можна звернутися за новою в іншу МФО.
Порядок розрахунку відсотків
При розрахунку виплат за мікропозикою зазвичай користуються формулою простих відсотків. Вона має такий вигляд:
ПЛАТІЖ = ПОЗИКА + ПОЗИКА х ТЕРМІН х ВІДСОТОК
Тут:
- ПОЗИКА – отримана за договором сума грошей;
- ТЕРМІН – тривалість кредитування. У формулі її вказують у днях;
- ПРОЦЕНТ – добова ставка відсотка. Цю величину слід поділити на 100%, щоб отримати аналог у десятковому вираженні. Це необхідно для подальших обчислень.
Припустимо, планується взяти 9000 грн на тиждень. Якщо заявку схвалять під 0,5% на день, то платіж становитиме:
ПЛАТІЖ = 9000 + 9000 х 7 х (0,5% / 100%) = 9315 грн
Як отримати гроші
Позикові кошти надають безготівковими переказами на рахунок банківської картки або готівкою. Така схема зручна тим, що дає змогу видавати позики в будь-який час доби 7 днів на тиждень. Однак специфіка організації функціонування банківського сектору така, що, хоча в більшості випадків переказ зараховується в лічені хвилини, можлива затримка до 5 робочих днів.
Банківська картка, призначена для отримання мікропозики, має бути дебетовою та чинною. Важливо, щоб у неї був гривневий рахунок, а емітентом був один із українських банків. Платіжна система може бути будь-якою.
Що буде, якщо не платити позику
Про те, яких заходів вживають до позичальників, які пропускають термін внесення чергового платежу, докладно написано в підписаному ним кредитному договорі. Як мінімум боржнику доведеться заплатити пені. Також широко поширена практика призначення штрафів. Їхній розмір компанії визначають самостійно.
На початку, на етапі виявлення проблемної ситуації, адміністрація намагається зв’язатися з клієнтом для проведення переговорів. МФО надсилають СМС та електронні листи з повідомленнями про виникнення прострочення. Менеджери телефонують. Мета таких заходів – домогтися якнайшвидшого погашення боргу, але вже в повному обсязі, тобто з усіма нарахованими пені та штрафами.
Якщо переговори не принесли очікуваного результату, компанія має право звернутися до суду. Сьогодні процедуру максимально спростили. Позивач просто направляє до мирового суду за місцем проживання відповідача заяву з копіями відповідної документації. Потім протягом 5-10 робочих днів ухвалюється судове рішення. У таких справах суд зазвичай стає на бік позивача.
Подібна тактика виправдана, якщо у позичальника є офіційний дохід (пенсія, заробіток), вклади або ліквідне майно, вартість якого можна порівняти з розміром заборгованості.
Також кредитор може передати кредитний договір колекторському агентству. Це право від самого початку закріплено в зазначеному документі. Колектори викуповують договори зі значною знижкою. Однак це не позбавляє боржника від обов’язку в повному обсязі виконати взяті на себе зобов’язання. Це означає, що з нього вимагатимуть погасити всю заборгованість, включно з пені та штрафами.
Для отримання виплат колектори використовують досить ефективні схеми, які іноді суперечать законодавству. Для врегулювання цієї сфери і захисту прав позичальників кілька років тому було ухвалено закон, що обмежує можливості співробітників колекторських агентств щодо частоти і способів взаємодії з боржниками. Наприклад, колекторам заборонили обговорювати питання, що стосуються заборгованості, що виникла, з будь-ким, крім клієнта.
Однак цих заходів було недостатньо. Деяким позичальникам, щоб отримати захист від надмірно активних дій колекторів, доводилося звертатися до НБУ або в поліцію.
Легальний спосіб збільшити тривалість кредитування
Існує законний спосіб продовжити термін кредитування. Він називається пролонгація. Це дуже зручно, якщо до моменту настання розрахункової дати склалася ситуація, за якої своєчасний розрахунок неможливий. У цьому випадку не виникає прострочення, не знижується кредитний рейтинг у БКІ та у внутрішньому реєстрі кредиторів.
Зазвичай для підключення пролонгації за 2-3 дні до закінчення терміну кредитування потрібно надіслати кредитору відповідну заяву. Її пишуть у вільній формі та надсилають електронною поштою. Одночасно необхідно сплатити всі нараховані відсотки.
Нерідко опцію підключають за додаткову плату. У цьому випадку внесок слід внести до початку пролонгації. Іноді розмір комісії безпосередньо залежить від тривалості запитаної відстрочки.
Окремі кредитори запускають процедуру автоматично. Необхідні платежі утримуються без додаткового повідомлення клієнта. Така можливість передбачена кредитним договором. Згоду на рекурентні платежі клієнти підписують ще на етапі оформлення кредиту онлайн на карту срочно і без відказу 24/7 під час війни.
У деяких компаніях пролонгації взагалі не передбачено. Однак у виняткових випадках у разі надання позичальником документів, які доводять, що він потрапив у скрутну ситуацію, МФО погоджуються на укладення додаткової угоди, адже їм все-таки вигідніше оформити пролонгацію, ніж отримати прострочену заборгованість.
Юридична інформація, правові документи та ліцензії
Організація | Юридична особа | Розпорядження Нацкомфінпослуг | Контакти | Адреса |
---|---|---|---|---|
MyCredit | ТОВ "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ". Код ЄДРПОУ: 39861924 | № 2542 від 20.10.2015 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 214 111 support@mycredit.ua | 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б |
Miloan | ТОВ "МІЛОАН". Код ЄДРПОУ: 40484607 | № 1709 від 14.07.2016 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | (044) 337 36 67 info@miloan.ua | 01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21 |
Moneyveo | ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246 | № 888 від 21.03.2013 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 21 9393 support@moneyveo.ua | 01015, м Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх |
Alex Credit | ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 41346335 | № 3395 від 08.08.2017 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | (093) 618 64 64 mail@alexcredit.com.ua | 49044, м. Дніпро, вул. Якова Самарського, буд. 12А |
CreditKasa | ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598 | № 2565 від 01.08.2013 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 200 221 info@creditkasa.com.ua | 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 |
SOS credit | ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128 | № 2015 від 20.08.2015 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 211 767 (044) 36 36 767 | 04070, Київ, вул. Почайнинська 23 |
CreditPlus | ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230 | № 426 від 28.02.2017 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 (800) 753-363 info@creditplus.ua | 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А |
E-groshi | ТОВ "ФК "Є ГРОШІ КОМ". Код ЄДРПОУ: 43067861 | ФК № В0000367 від 21.09.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 300 330 | 49000, м. Дніпро, вул. Шевченка, 51Д |
Credit7 | ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492 | № 394 від 19.03.2019 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 33 07 33 info@credit7.ua | 02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, буд. 25, п. 318 |
Money4you | ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369 | ФК № В0000207 від 08.04.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 330 024 info@money4you.com.ua | 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87 |
Швидко Гроші | ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833 | № 230 від 28.04.2011 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 50 10 20 info@sgroshi.com | 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А |
CLY | ТОВ "ЗАЙМЕР". Код ЄДРПОУ: 42146903 | № 1390 від 07.08.2018 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 067 530 25 07 info@cly.com.ua | 04071, м. Київ, вул. Ярославська 5\2В |
SlonCredit | ТОВ "СЛОН КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 42350798 | ФК № В0000088 від 27.11.2020 Свідоцтво НБУ | 0 800 33 03 83 info@sloncredit.com.ua | 03062, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 90-а |
Нові Кредити | ТОВ "ФК "НОВІ КРЕДИТИ". Код ЄДРПОУ: 42152351 | ФК № В0000286 від 08.07.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 301 008 info@novikredyty.com.ua | 02002, м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А |
SelfieCredit | ТОВ "СЕЛФІ КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 43979069 | ФК № В0000369 від 21.09.2021 Свідоцтво НБУ | 044 333 43 56 info@selfiecredit.com.ua | 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1 |
Твоя Позика | ТОВ “БІЗПОЗИКА”. Код ЄДРПОУ: 41084239 | № 961 від 06.04.2017 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 211 503 office@tpozyka.com | 01133, м. Київ, вул. Генерала Алмазова 13, офіс 524 |
Додам | ТОВ “ФК “ВІВА КАПІТАЛ”. Код ЄДРПОУ: 40860735 | ФК № 822 від 22.11.2016 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 30 53 53 | 20603, Черкаська обл., Звенигородський р-н, місто Шпола, вул. Таранця, буд. 20 |
Ewa Cash | ТОВ “ФК “ТАЙГЕР ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 43561909 | ФК № В0000150 від 08.02.2021 Свідоцтво НБУ | (044) 300 29 62 info@ewacash.com.ua | 79018, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, кор. 28 |
Credos | ТОВ “УКР КРЕДИТ ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 38548598 | № 2565 від 01.08.2013 Свідоцтво НБУ | 0 800 200 221 info@credos.com.ua | 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 |
Easy Cash | ТОВ “ІННОВАЦІЯ КОМПАНІ”. Код ЄДРПОУ: 43564077 | ФК № 1399 від 30.04.2020 Свідоцтво НБУ | 063 316-30-30 info@eazycash.com.ua | м. Київ, провулок Новопечерський, 18, офіс 32 |
Avans Credit | ТОВ “АВАНС КРЕДИТ”. Код ЄДРПОУ: 43619089 | ФК № В0000448 від 02.12.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 20 25 20 info@avans.credit | 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72 |
Tengo | ТОВ “МІЛОАН”. Код ЄДРПОУ: 40484607 | № 1709 від 14.07.2016 Свідоцтво НБУ | 044 337 00 37 info@tengo.com.ua | 01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21 |
FinX | ТОВ “ФК “КРЕДІПЛЮС”. Код ЄДРПОУ: 40474269 | ФК № В0000418 від 02.11.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 753 000 | 04107, м. Київ, вул. Багговутівська, буд 17-21 |
Finsfera | ТОВ “ІННОВА ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 44127243 | ФК № В0000242 від 14.05.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 31 01 11 support@finsfera.ua | 04053, м. Київ, Вознесенський узвіз, 14, офіс 16/58 |
Clickcredit | ТОВ “1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ”. Код ЄДРПОУ: 39861924 | № 2542 від 20.10.2015 Свідоцтво НБУ | (095) 656 11 33 support@clickcredit.com.ua | 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б |
NaVse | ТОВ “УКР КРЕДИТ ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 38548598 | № 2565 від 01.08.2013 Свідоцтво НБУ | 0 800 200 221 info@navse.com.ua | 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 |
FinBar | ТОВ “АВАНС КРЕДИТ”. Код ЄДРПОУ: 43619089 | ФК № В0000448 від 02.12.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 20 10 40 info@finbar.com.ua | 01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15А |
Prostocredit | ТОВ “ФК “ПРОСТО КРЕДИТ”. Код ЄДРПОУ: 43601144 | ФК № В0000260 від 04.06.2021 Свідоцтво НБУ | 0 (800) 33-34-34 info@prostocredit.com.ua | 01054, м. Київ, вул. Франка Івана, б. 40б, оф. 206 |
Lovilave | ТОВ “ФК “КІФ”. Код ЄДРПОУ: 42359240 | ФК № 1255 від 10.10.201 Свідоцтво НБУ | 067 561 38 04 hello@lovilave.com.ua | 03150, м. Харків, вул. Отакара Яроша, 24б |
StarFin | ТОВ “СТАР ФАЙНЕНС ГРУП”. Код ЄДРПОУ: 44022416 | ФК № В0000322 від 13.08.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 202 233 info@starfin.com.ua | 03150, м. Київ, вул. Фізкультури, буд. 30В |
Procent | ТОВ “ФК “ПРОЦЕНТ”. Код ЄДРПОУ: 41466388 | ФК № 955 від 14.11.2017 Свідоцтво НБУ | (050) 872 11 44 support@procent.com.ua | 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, буд 48 |
KLT Credit | ТОВ “КЛТ КРЕДИТ”. Код ЄДРПОУ: 40076206 | № 3479 від 29.12.2015 Свідоцтво НБУ | (044) 334 50 79 support@kltcredit.com.ua | 03035, м. Київ, пл. Солом’янська, буд. 2, прим. 04 |
AviraCredit | ТОВ “ФК “АВІРА ГРУП”. Код ЄДРПОУ: 43174156 | ФК № 1313 від 11.01.2020 Свідоцтво НБУ | (044) 498 68 98 | 04071, м. Київ, ВУЛ. ЯРОСЛАВСЬКА, 5/2В |
Дата останнього оновлення: 26.08.2024
Порівняльний аналіз та аналітику підготував:
Профіль в LinkedIn и Facebook