Відгуки про Селфі Кредит (SelfieCredit)

Офіційний сайт: selfiecredit.com.ua
Юридична особа: ТОВ “СЕЛФІ КРЕДИТ”. Код ЄДРПОУ: 43979069
Свідоцтво НБУ: ФК № В0000369 від 21.09.2021
APR (річна відсоткова ставка): 203406.1%
Телефон: 044 333 43 56
E-mail: info@selfiecredit.com.ua
Адреса: 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1
Графік роботи: Пн — Пт з 08:00 до 21:00

Перший кредит
500 – 10000 грн

Повторний
500 – 10000 грн

Ставка
0.01 % в день

Термін
5 – 30 днів

Вік
18 – 65 років

+ Залишити відгук
 • 1,0 rating

  Найгірша МФО,мені дуже боляче що такі жахливі люди проживають в Україні,кожен має отримати своє !!!От за мій моральний стан отримає кожен с цієї шарашкіноі контори !Обходьте їх стороною !

 • Іра Скрицька :
  5,0 rating

  Хороша погана. Проценти так бистро не набігають , як в інших програмах . Ніхто не погрожує

 • Віталій :
  1,0 rating

  Доброго здоров’я,не звязуйтеся,з селфі кредит, попросив 2дні відстрочення до зарплати, відмовили, казав оплатю процент за 2 дні ,скозали ні, коштів немає, е організації які дозволяють кілька днів відстрочення і все добре..

 • 3,0 rating

  Колись пробувала зареєструватись і не приходив код, цього разу все вийшло. Оформила заявку на 9000 під 0,01%. Документів не загружала, даних також, вистачило селфі. Заявку схвалили за хвилини 2. Але на цьому плюси закінчуються. Термін рекомендованого платежа був до 5 числа, проте ще 1 мені прийшло повідомлення, що «завтра термін оплати рекомендованого платежа», також був дзвінок і робот мене повідомив, що саме завтра дата оплати. Почала писати в чат, там не відповідають. Подзвонила до них, пояснили, що це просто нагадування, що через 3 дні обов’язковий платіж, але ж мені не сказали про «через 3 дні», а наголосили, що «завтра». Можливо воно так і є, але склалось враження, що це спроба побільше нажитись, оскільки якщо б я заплатила рекомендований платіж 2 числа, то з цього 2 числа вони би вже нараховували повну відсоткову ставку, тобто 2,20%. І за ці три дні я би переплатила 600гривень. Крім цього, було ще пару дзвінків з нагадуванням, що не зовсім зручно., як на мене, то краще смс. Закрила і не рекомендую.

 • 1,0 rating

  Грабители самые настоящие, проценты просто бешеные! Никогда в жизни не вздумайте к ним обращаться, лучше уже Христа ради милостыню попросить!

 • 1,0 rating

  Будьте обережні!!! Обман людей!
  Якщо вже взяли кредит в цій компанії по зниженій відсотковій ставці, то ніколи не погашайте частково кредит достроково!

  Мало того, що не перерахують кредит на зменшення, то ще й почнуть з наступного дня нараховувати відсотки по 100% ставці. І вас не повідомлять, що змінилися умови надання кредиту. 

  Добре, що зайшла і хотіла зробити ще один достроковий платіж і побачила величезні нарахування за декілька днів.

  Уявіть, якщо людина не перевіряє нарахування кожен день!

  В інших компанія, навпаки, при достроковому частковому погашенні, залишок кредиту перераховують на зменшення.

  Будьте обережні і уважні!

 • Катерина :
  1,0 rating

  Брала в данной компании 9000 грн на 30 дней. Так как это был первый кредит он был с самым маленьким процентом. Я как человек ответственный погашаю 6000 грн через 14 дней и вздыхаю, ято мне осталось всего 3000 погасить. И что делают эти твари! После моего взноса они убирают безароцентный кредит и начинают на эти 3000 тысячи насчитывать охренительные проценты . В итоге к 3000еще плюс 2000. Звонила на горячую линию, тыкают мне договор, что у вас прописано в случае досрочного погашения прекращает действие беспроцентный кредит и насчитываются проценты.
  В стране война, люди не от хорошей жизни обращаются, а эти твари все никак не нажрутся!

 • 3,0 rating

  Есть онлайн чат операторы нечего не знают проконсультировать не могут звоните на горячую линию.
  Сайт не круглосуточный работают до 20:00
  После 20:00 звонить, писать, подавать заявки без полезно ответа вы не дождётесь.
  Очень много ОТКАЗОВ хотя на сайте пишут что кредит чуть ли дают не всем, без звонков и без отказов. По интернету я нашла от силы 5 отзывов из них 2 отказали. Мой опыт подала заявку в 9 часов вечера заявка зависла ожидайте вам придёт смс. Подождала час смс так и не пришла.
  На следующий день захожу на сайт заявки моей вообще нету, предлагают подать новую заявку, написала в онлайн чат ждите выясняем, вы пока можете подать новую заявку, ну мне так и не ответили.
  Подала новую заявку 2.5 мин. заявка обрабатывалась пришла смс что кредит предварительно одобрен ожидайте звонка менеджера, прошло 15 мин. звонка нету . Потом позвонили я пропустила звонок пришла смс что кредит отказ оператор не дозвонился . Вы можете в любое время к нам обратиться . За все это время я уже взяла кредит в другом месте.
  Через 3 недели решила подать ещё заявку , тут же моментально отказ, заявка даже и не рассматривалась , вы можете подать следующую заявку через 2 месяца.

  1. 5,0 rating

   Набирай побольше кредитов в этих конторах, если мозги отсутствуют и будет тебе счастье 🤣🤣🤣🤣

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *