Відгуки про Просто Гроші (Prostogroshi)

Юридична особа: ТОВ “СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР”. Код ЄДРПОУ: 37356833
Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 438 від 28.02.2017
APR (річна відсоткова ставка): 730%
Телефон: 093 170 10 48
Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А
Графік роботи: Пн — Пт з 09:00 до 20:00, Сб – Нд з 10:00 до 18:00

Перший кредит
1000 – 20000 грн

Повторний
1000 – 30000 грн

Ставка
2 % в день

Термін
3 – 70 днів

Вік
18 – 70 років

+ Залишити відгук
 • 1,0 rating

  Сьогодні подзвонили сестрі, представилися з цієї компанії і кажуть, Ви знаєте таку-то таку-то? Ні, каже сестра. Їй мужик у відповідь: «Ти поручитель по її кредиту і спробуй не опинитися вдома, коли ми до тебе приїдемо.» Дзвонили з різних номерів ще кілька разів – мабуть колл центр з айпі телефонією і підмінними номерами. СМС була теж, мовляв кредит у такої-то жінки. Ми думали тупо зеки новий спосіб виманювати гроші придумали. А тут Просто Гроші вирішили бикувати.

  Дзвонили ми в поліцію – там кажуть, гроші брали у Просто Гроші ? Ні. Ну і не переживайте. Мабуть є лазівка ​​в законах, що така погань вилізла на ринок кредитування. Назви будь-яке ім’я і телефон і він стане твоїм поручителем. Як їх ще не прикрили? Гей, прокуратура і хто там ще з фінансових махінацій, куди дивитесь? Розрахована схема на недосвідчених у фінансовому плані, людей. Не бійтеся їх, суд вирішить хто і в чому винен. Вимагати гроші за чийсь нікому невідомий кредит – тупіше формули ще не придумували. Тому відсоток неповернень у них дуууже великий повинен бути, а звідси і колосальні відсотки і комісії. Ну і «страшні» телефонні колектори, щоб кошмарити боржника і тих, хто мав нещастя бути призначеним в «поручителі».

  Маячня повна, до сих пір не зрозумію, на що вони розраховують, телефонуючи по першому номеру, що попався. По суті замах на пограбування, завуальоване тим, що Катька їм повинна, а так як грошей у неї немає, то заберемо гроші у перехожого.

 • 2,0 rating

  Имела неосторожность воспользоваться займом в Просто гроши. Была проблема в симье с финансами, и не разобравшись в таких компаниях заняла где-попало … Возмущению и недовольству нет предела. Во-первых: была договоренность не звонить указанным контактным лицам … Позвонили !!! Во-вторых остался день до срока погашения и: утром телефонный звонок, еду в транспорте на работу, говорю «нет возможности разговаривать» все равно … тараторят …

  Пришло смс сообщение, что заканчивается срок, в обед опять телефонный звонок. Я в ШОКЕ! И ни разу не спросили «вам удобно разговаривать или есть минутка времени?». Поэтому перед тем как обращаться в кредитную компанию, хорошо подумайте и почитайте отзывы.

 • 1,0 rating

  З братом практично не спілкуюсь і тому дуже здивувалась, коли до мене зателефонувала ця компанія, щоб підтвердити особистість родича. Я відразу сказала співробітникам, що брат не буде платити позику, у нього вже цих кредитів багато і всі прострочені, а я не буду ставати поручителем і щось віддавати потім. І як результат – через місяць починаються нескінченні дзвінки і смс з погрозливим змістом! Таке враження, що там і бомжам можна взяти кредит, нульовий рівень служби безпеки!

 • 1,0 rating

  Не скажу щодо їх роботи в плані позики / повернення, але компанії абсолютно все одно на вашу особистість, дані і конфіденційність !!! Подзвонила дівчина, сказала що я залишав заявку, поговорили, відповів на всі питання … На питання про номери телефону я ЧІТКО І ЯСНО сказав, що не хочу давати номери колег по роботі і родичів і якщо надання контактів це обов’язково, то я відмовлюсь від договору позики. Дівчина сказала, що в такому випадку заявка буде розглянута без дзвінка колегам і тп.

  Що ви думаєте? Через десять хвилин мені подзвонили з роботи і почали задавати питання !!! Менеджер, подзвонив на техпідтримку моєї компанії і почав задавати питання про про мене !!! І Розповів, що я хочу взяти кредит !!! Так само подзвонив моїй матері і колишній дружині !!! Хто давав їм таке право !!! Я не давав ці номери !!! Я чітко і ясно відразу сказав, що відмовляюсь їх надавати і якщо за правилами компанії вони потрібні, то я відмовляюся від угоди !!!

  Що за самоуправство? Компанія нехтує конфіденційністю і розголошує особисті дані, незважаючи на пряму відмову і заборону !!! Є всі записи розмов, де чітко все чути, як я не дозволяв ділитись цією інформацією !!! Вважаю це образою і байдужістю на особистість і таємницю особистого життя. Мої проблеми знає тепер пів-міста, дякую блін !!! Сподіваюсь вашу контору скоро закриють, щоб ви не розголошували особисту інформацію.Звертаюсь до адвокатів, може хоч якось вийде на вас вплинути, добре, що є всі записи розмов !!!

 • 5,0 rating

  Раньше всегда пользовалась услугами ломбарда. Приходилось технику и золото закладывать в залог. Моя проблема в том, что работаю не официально и кредит нигде не давали. На мое счастье я нашла Просто Гроші и теперь кредитуюсь только у них.

 • Ярослав :
  2,0 rating

  Послугами не користуюсь.
  Не розумію на якій підставі мені приходять СМС.
  Я до цього підприємства жодного відношення не маю. Тим більше рекомендацій ні кому не давав. Не зрозуміло яким чином мій номер телефону потрапив в базу! І тепер маю проблему.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *