Відгуки про Просто Кредит (Prostocredit)

Офіційний сайт: prostocredit.com.ua
Юридична особа: ТОВ “ФК “ПРОСТО КРЕДИТ”. Код ЄДРПОУ: 43601144
Свідоцтво НБУ: ФК № В0000260 від 04.06.2021
APR (річна відсоткова ставка): 621%
Телефон: 0 (800) 33-34-34
E-mail: info@prostocredit.com.ua
Адреса: 01054, м. Київ, вул. Франка Івана, б. 40б, оф. 206
Графік роботи: Пн — Пт з 09:00 до 18:00

Перший кредит
500 – 6500 грн

Повторний
500 – 6500 грн

Ставка
1.7 % в день

Термін
3 – 30 днів

Вік
20 – 60 років

+ Залишити відгук
 • 1,0 rating

  Десять дней просрочки утерян телефон
  Они звонят моим родным и угрожают
  В такое тяжёлое время они угрожают
  Люди не верьте им
  Слава Украине

 • 5,0 rating

  Не знаю як у когось, у мене немає притензій до компанії. Взяла кредит на 4000 грн ще й зі знижкою, виплатила раніше, тому з особливої ​​переплати не помітила. Жодного дзвінка від компанії, тільки кілька разів надсилали смс з пропозицією про ще більш вигідний кредит. Мені поки не треба. Багатьом просто не хочеться віддавати грошей і вони в цьому звинувачують будь-кого, тільки не себе. Бажаю всім ніколи не брати кредитів, жити за свої.

 • 1,0 rating

  Взяла кредит. Вийшла на прострочення через хворобу близької людини в іншому місті. Пролангацію не дали. Виплачую потроху щодня. Дзвінки. Погрози. Прислали лист додому. Стали знімати гроші з картки без мого відома. Але найбільше вбило коли сказали, що подзвонять моєму батькові. Він уже як 10 років помер. Подумайте чи варто брати там кредит.

 • 1,0 rating

  Брала займ и всю задолженность оплатила, причем до конца погашения оставался еще целый день. Средства с моего счета успешно списались, но почему-то не дошли до компании.
  И уже через день начались звонки, причем разговаривали со мной невежливо, как с нарушителем.
  Мои объяснения, что средства я уже перечислила не помогли. В результате насчитали мне еще и просрочку((( Не советую!

 • Христина :
  1,0 rating

  Я вийшла в прострочення позики, не мала чим оплатити пролонгацію і на 4 день після дати закінчення мого боргу мені дзвонять і повідомляють про проценти в розмірі 17 тисяч з копійками, пролонгацію 4 тисячі з чимось не маю звідки взяти оскільки я безробітна, на сайті також в анкеті сказано, що я без роботи, маючи двох маленьких дітей, не маю змоги працювати, працівник повідомила, що ці відсотки нараховуються з дати взяття кредиту, я вже дві пролонгації оплачувала, їх це не цікавить, бо в договорі написано, так, значить, так! ? Читаючи договір я знайшла цей пункт про оплату нібито пені та штрафів, але на сайті чітко сказано, що пені та штрафів у період пандемії не буде, бо це указ самого президента, як це розуміти??? Мій борг становить 15 тисяч з чимось, а відсотки 17 тисяч з чимось. Це ще не все, співробітник повідомила якщо я не заплачу то вони змушені дзвонити родичам, у мене питання як мої родичі відреагують навряд чи будуть вони виплачувати за мене позику. Якщо навіть немає моїх родичів щоб з дітьми посидіти. Так прострочення всього 4 дні а вже 17 тисяч. Я вже на 10000 зробила дві пролонгації а третю не було звідки так як з чоловіком біда сталася і він потрапив у лікарню, він є військовим який воює і воював за цю державу, за людей які можуть спати спокійно, за справедливість врешті-решт. А тут навіть у реструктуризації відмовили. Що робити? Почку продати навіть не знаю. У сумі мій борг становить 32 тисячі я повинен повернути до кінця тижня.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *