Відгуки про OnCredit (ОнКредит)

Юридична особа: ТОВ “ФК “ВЕРОНА”. Код ЄДРПОУ: 41602157
Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 4425 від 05.12.2017
Свідоцтво Нацкомфінпослуг
APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
Телефон: 0 800 213 160
E-mail: info@oncredit.ua
Адреса: 04073, м. Київ, просп. Степана Бандери, 8, корп. 6
Графік роботи: Пн – Нд з 09:00 до 18:00

Перший кредит
500 – 15000 грн

Повторний
500 – 15000 грн

Ставка
1.9 % в день

Термін
1 – 29 днів

Вік
18 – 65 років

 • 1,0 rating

  Спамеры конченые. Удалите мой номер с вашей базы

 • 1,0 rating

  Мала необережність відповісти на дзвінок, розмовляла ввічливо, пояснила, що з боржником НЕ знайома, в підсумки закидали смс-повідомленнями. Подзвонила, домоглася скасування смс-розсилки на мій номер, так вони переключилися на чоловіка.
  Відправляють смс-повідомлення з даними абсолютно незнайомої нам людини! На дзвінки з проханням видалити смс-розсилку реагують вкрай негативно! Не знаю, яку мету переслідують співробітники цієї компанії, діючи на нерви людям, які ні з цією конторою, ні з боржниками ніяк НЕ пов’язані, але така поведінка ніяк не можна назватись порядною і, тим більше, професійною.

 • 2,0 rating

  Отзыв пишу не о своей ситуации. Знакомая взяла кредит и не успела сделать пролонгацию, в результате чего вышла на просрочку. Я посоветовал ей обратиться на горячую линию, чтобы уточнить есть ли возможность для реструктуризации долга и выплаты частями. В результате ей сказали, что оплатить обязательно нужно «уже и сейчас». В службе поддержки никого не удивило, что я уточнял относительно ее просрочки. Сказали звонить на горячую линию – на горячей линии говорят, чтобы платили «уже, иначе привлечем родственников». Очень веселая ситуация. Меня уже достали звонки сотрудников компании. Неужели нет разумного выхода из ситуации кроме угроз?

 • 1,0 rating

  При зверненні на гарячу лінію працівники кидають трубку весь час. Поговорити з ними неможливо.

 • 5,0 rating

  Добрий день. У мене є прострочення, але на даний момент не можу сплатити всю суму відразу. Домовилися про реструктуризацію, але суму для оплати озвучили дуже велику, і в зв’язку з ситуацією, що склалася (я лежу на збереженні в лікарні) грошей таких немає. Можна якось переглянути відсотки? В договорі написано під час карантину не нараховуються, а з кожним днем ростуть і ростуть. Я зможу сплатити 2000, а решту суми можна розбити і заморозити? Дякую за розуміння!

 • 3,0 rating

  Отношения с Онкредит как-то не сложились … Оформление простое, деньги приходят быстро. А вот когда не было средств, чтобы вернуть, сделала большую ошибку, игнорировала звонки. Через месяц, когда появилась возможность погасить кредит обратилась сама. Возможно если бы я сразу обратилась в копанию, такие проценты не набежали бы…

 • 3,0 rating

  Брала кредит в Oncredit двічі. Без прострочень вчасно погашені обидва. Просила наступний кілька разів, і постійно відмовляють. Зайшла в БКІ а там до сих пір висить статус відкритого кредиту. Через це автоматично йде відмова. Хоча мої знайомі погашали і через п’ять хвилин брали наступний. Пояснювати причину відмови ніхто не хоче. Списують на те, що система сама приймає рішення. Питання. Чому тим у кого були прострочення дають кредит, а мені без прострочень з погашенням відмовляють?

 • 1,0 rating

  Написав за 7 днів до закінчення терміну. Попросив переглянути кредит тобто зробити реструктуризацію. Мені в цьому відмовили. У мене немає зараз можливості платити, навіть пролонгацію. Почали погрожувати, що переглянуть кредит за підвищеною ставкою. І будуть нараховувати відсотки. Я сказав нехай подають до суду. Якщо не хочуть йти на поступки.

 • Просто я :
  2,0 rating

  Работал с вами в течение нескольких месяцев, все было прекрасно, вовремя платил, поехал за границу, нет возможности оплатить, звонят коллекторы родным, соседям, угрожают. Разговоры записаны все, отправили в киберполицию и написали заявление в суд, наверняка придется закрыть эту «шарашкину» контору, поскольку ни уважения, ничего, судиться так судиться, иного выбора нет. И не пишите «будем рады, если вы нам поможете разобраться в данной ситуации» не хотели идти вы на уступки, не пойду и я.

 • 1,0 rating

  Несколько лет брал кредиты в этой компании, оплачивал вовремя. Последний раз взял 5000 грн. Возникла просрочка в связи с карантином на 35 дней.
  Продали долг коллекторам, теперь звонят всем близким и соседям и угрожают.
  Конченая кантора такая же и как их работники!
  Написал заявление в прокуратуру.
  Категорически не рекомендую!

 • 1,0 rating

  Обратите ваше внимание на то, что происходит в компании. Я потерял телефон и решил его восстановить. Отправил им фото паспорта, ИНН, фото селфи. Они отказались заменить номер телефона, сказали, что я мошенник! Теперь не могу восстановить доступ.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *