Про нас

Сервіс turbozaim.com.ua не видає позики і не займається оформленням кредитів. Головна мета створення проекту – актуалізація даних про мікрофінансові організації України, допомога у виборі найбільш вигідної пропозиції, надання вичерпної інформації про продукти МФО. Дата створення ресурсу – 06.08.2018 року.

Чому TurboZaim?

 • Актуальна інформація. Достовірність опублікованих даних – пріоритет нашої роботи. Відомості беруться тільки з офіційних джерел.
 • Зручний функціонал. Пропозиції на сайті розміщені по зростанню відсоткової ставки. Для зручності користувачів ми розробили систему фільтрів, яка дозволяє впорядкувати кредити в залежності від суми та строку. Такі показники як “Комісія в день” і “До сплати” розраховуються автоматично.
 • Перевірені МФО. Ми працюємо строго в правовому полі і публікуємо інформацію про компанії, які мають необхідні дозволи на здійснення відповідної діяльності.
 • Ми об’єктивні. Подати заявку на розміщення пропозиції на сайті turbozaim.com.ua може будь-яка МФО, офіційно зареєстрована в Україні. Дані будуть опубліковані неупереджено на загальних підставах.
 • Відгуки клієнтів. Умови надання позики – значимий фактор при виборі кредитора. Не менш важливий – це його репутація і досвід клієнтів. На сторінках нашого сервісу ви зможете знайти відгуки і рейтинг про всі представлені компанії.

Наша команда

Колектив проекту TurboZaim – це команда з 5 однодумців, які щодня збирають і актуалізують інформацію про мікрофінансові організації України.

Наша мета – допомагати людям у виборі потрібного фінансового продукту. Ми постійно розвиваємося і знаходимося в пошуку компетентних професіоналів у сфері кредитування. Якщо ви хочете вступити в нашу дружну команду, скористайтеся зручним способом зв’язку в розділі “Контакти”.

Проект turbozaim.com.ua знаходиться в партнерських відносинах з деякими МФО, інформація про які опублікована на сторінках сайту. Коли ви натискаєте на одне з посилань і оформляєте кредит, мікрофінансова організація виплачує нам грошову винагороду за залучення нового клієнта. Ці партнерські відносини абсолютно не позначаються на фінансовому благополуччі позичальника, всі витрати лягають на МФО. Хочемо зазначити, що винагорода дозволяє підтримувати наш сайт і пропонувати кращі відповіді на ваші питання.

Умови використання ресурсу:

 1. Інформація, опублікована на сторінках Turbo Zaim Україна, надається на безкоштовній основі. Суму та проценти по кредиту позичальник повертає компанії, з якою підписав договір і вступив у взаємини.
 2. Адміністрація сайту turbozaim.com.ua не несе відповідальності за угоди між суб’єктами кредитування.
 3. Зазначені на сайті turbozaim.com.ua умови кредитування не включають можливі штрафи, комісії та пені в разі несвоєчасного погашення кредиту та інших порушень, передбачених в договорі між кредитором і позичальником.
 4. Всі мікрофінансові організації, інформація про які представлена на сторінках turbozaim.com.ua, здійснюють свою діяльність в рамках чинного законодавства України. Ознайомитися з юридичною інформацією кожної МФО можна на сторінці https://turbozaim.com.ua/documents/.
 5. Адміністрація сайту turbozaim.com.ua не передає особисті дані третім особам, здійснюючи діяльність в рамках збереження конфіденційності персональних даних. Ознайомитися з діючою політикою конфіденційності персональних даних можна на сторінці https://turbozaim.com.ua/politika/.
 6. Інформація, розміщена на сторінках проекту TurboZaim Україна, потрапляє під захист “Закону про авторське право”. Будь-яка згадка проекту або копіювання інформації дозволяється виключно з використанням активного гіперпосилання на джерело.

Діяльність мікрофінансових організацій підпадає під регулювання наступних законів України:

 1. Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг
 2. Про захист прав споживачів
 3. Про електронну комерцію
 4. Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань
 5. Про електронні документи та електронний документообіг
 6. Про споживче кредитування
 7. Про інформацію
 8. Про організацію формування та обігу кредитних історій
 9. Про платіжні системи та переказ коштів в Україні

Перед подачею заявки на отримання кредиту рекомендуємо вивчити інформацію від фахівців Нацбанку і вивчити права та обов’язки позичальників Знай Свої Права. Сподіваємося, що вищезгадані поради допоможуть вам в усвідомленому виборі щодо укладення договору позики з фінансовими установами та допоможуть зберегти та примножити ваші заощадження.

Ігор Новіков, фінансовий аналітик TurboZaim Україна.
Профіль в LinkedIn и Facebook