У вас неофіційне працевлаштування?

Відсутність офіційного працевлаштування не є перешкодою при оформленні позики в мікрофінансовій організації. Платоспроможність клієнта оцінюється по ряду інших факторів, серед яких основні – кредитна історія і платоспроможність.

Поради фахівців Turbo Zaim

Що б максимально підвищити шанси на отримання кредиту, надайте мікрофінансовій організації повну інформацію. Навіть якщо ви влаштовані неофіційно, вкажіть дані компанії-роботодавця і займану посаду. Крім цього можна вказати наступну інформацію:

  • сферу діяльності;
  • розмір заробітної плати;
  • контактну інформацію з місця роботи.

Важливо: потрібно вказувати тільки реальні дані. Будь-яка неточність може негативно вплинути на рішення по заявці.

По можливості попередьте свого керівника, що ви вказали робочий номер телефону. У деяких випадках співробітник МФО дзвонить на роботу для перевірки даних при неофіційному працевлаштуванні.

На що впливає працевлаштування?

Як було зазначено вище, відсутність офіційного місця роботи не є підставою для відмови в отриманні позики в МФО. Даний факт може вплинути на:

  • суму кредиту (може бути менше запитуваної);
  • шанси отримання позики (з офіційним працевлаштуванням вони вище).

Конкуренція між мікрофінансовими організаціями посилює боротьбу за клієнта. Отримати гроші в борг можна і без запису в трудовій книжці.

Бажано заповнити розділ анкети про працевлаштування, навіть якщо ви числитеся в штаті неофіційно. Заявку з порожніми рядками про місце роботи МФО з великою ймовірністю відхилить.

Ігор Новіков, фінансовий аналітик TurboZaim Україна.
Профіль в LinkedIn и Facebook