Відгуки про NaVse (На Все)

Офіційний сайт: navse.in.ua
Юридична особа: ТОВ “УКР КРЕДИТ ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 38548598
Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2565 від 01.08.2013
Свідоцтво Нацкомфінпослуг
APR (річна відсоткова ставка): 29218%
Телефон: 0 800 200 221
E-mail: info@navse.com.ua
Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407
Графік роботи: Пн – Пт з 8:00 до 21:00

Перший кредит
5000 – 50000 грн

Повторний
5000 – 50000 грн

Ставка
1.4 % в день

Термін
7 – 70 днів

Вік
18 – 70 років

+ Залишити відгук
 • 1,0 rating

  Жахливішої компанії не існує.Співробітники ХАМЛО.Не зв’язуйтеся!!!Вчора було 4990-сьогодні стало 8000?!?!?!
  Ви,що знущаєтеся??? Та хто у вас буде брати???
  Засновникам компанії рекомендую змінити співробітників-вони не вміють спілкуватися з клієнтами.
  Оцінка компанії 00000.

 • 1,0 rating

  Жахлива компанія.Говорять одне а в договорі інше.15 відсотків комісія.Декілька платежів платиш тільки відсотки та їхню комісію,без тіла кредиту.Платить кожні 2 тижні ауєнтними платежами.Суми платежів захмарні .А якщо хочеш виплатить бистріше тіло кредиту,то ні не можна,тільки все,та однім платежем.Якщо платіж затримався ,все в кабінеті зараз вже перераховано під більший відсоток.В кабінеті геть інші суми.Оператори хами,кидають слухавку,на компроміс не йдуть.Вирішити нічого не можливо.Накручують відсотки ,потім чекають,бо договір на 300днів,та з космічними накрученими відсотками подають до суду.Доводять людей до істерики.Не цікавляться фін.станом позичальника,та яке у ного фін.навантаження,нав’язують більші суми кредиту.Коли в країні війна,ця компанія доводить людей істерики,та безвихідді.Жахлива компанія На все,яку за такі діяння,та знущання потрібно залишити без ліцензії.

 • Ваша смерть :
  1,0 rating

  Просто кошмар, відношення жахливе, береш кредит на платежі , а требують повне погашення, це фігня, а ось коли повністью закриваєш, навіть надаєш, квитанцію, то вони через пару днів кажуть, що платіж не надійшов, а надійшов тільки зараз і гребуть за дні ці ще зверху гроші. І пофіг , що ви оплатили і надали квитанцію. Короче, шарашкінв контора, ні кому не рекомендую, обходье стороною, бо візьмете 5 тисяч а віддасте 25000….гнильо, всі працівники просто бидлятіна не вихована.

 • 1,0 rating

  Ужасная компания ,один день просрочки и насчитало чуть ли не 12 тысяч штрафа , не связывайтесь ,и каждый день ещё больше растет , я буду жаловаться в НБУ, им никто ничего сделать не может , может их закроют как Зе кредит ,и банана кредит и другие конторы в 2023 году .

 • 1,0 rating

  Не співробітники а якісь собаки там сидять! Компанію не рекомендую!

 • 1,0 rating

  Хамят,угрожают и разводят.
  Ублюдки,которые ради тысячи гривен готовы довести до инсульта.
  Повышенный тон в разговоре это норма.
  Террористы.

 • 1,0 rating

  Це просто розвод. 15% за те що вони просто видали кредит. Мінімальна сума 5000грн. 15% від 5000 це 750грн.+60грн. в день 810грн. Ви що взагалі попутали? Інші компанії навпаки дають знижку до 80%. Ніколи не беріть в них кредит!!!Взяв на день 5000грн. віддати треба 5810грн. За що ви берете 15% тобто 750грн. Це шалені відсотки. Не рекомендую зв’язуватися з цією компанією. Раніше вони не брали ніяких 15%. Взяв бо думав, що нічого не змінилося. Ви хоча би попереджали, що у вас змінилися умови. В такий нелегкий час обманюєте і здираєте гроші, хто ви після цього?

 • 1,0 rating

  Никогда и ни при каких обстоятельствах не связывайтесь с этим МФО!!! Угрожают, грубят, не дают и слова своего вставить, связаться с компетентным специалистом просто не реально. Видимо таковых там нет. Сами в звонках путаются, то они “Кредиткасса”, то “На все”.

 • Алексей :
  1,0 rating

  Эта самая ужасная компания МФО в Украине. Постоянно звонят и постоянно дают разную информацию,каждый раз называют разные цифры.Разговают грубо и на повышенных тонах.Когда я спросил,как связаться с руководством,ответ один“Никак!“
  Один менеджер ,когда не смог ответить на поставленные мной вопросы,вообще назвал меня тупым,глухим и неадекватным.Я обращаюсь к руководству (если оно конечно существует) этой горе-компании:вы хоть знаете кого вы на работу берете?Такое впечатление,что это лица из мест заключения.

 • Неважно :
  1,0 rating

  Наярують по 150 разів на день.
  Процент високий не рекомендую.

 • 1,0 rating

  Просто развод! Оформил кредит на сайте navse.com.ua под 1 процент, а они мне дали под 2, говорят что система так решила… Никогда не оформляйте у них займ!!!!!!!

 • Александр :
  1,0 rating

  А когда начнутся проблемы с отдачей кредита?

 • Татьяна :
  2,0 rating

  Не берите здесь кредит! В этой компании работники обманывают и этим просто вытаскивают деньги !!! Это ужасная компания !!!

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *