В сервісі TurboZaim.com.ua зібрані мікрофінансові організації, які видають мікропозики на карту онлайн. Для гарантованого оформлення позики рекомендуємо подати заявку відразу в 2-3 компанії. Отримавши кілька позитивних рішень, Ви зможете вибрати найбільш вигідний варіант.





























































































Мікропозика на карту
Мікропозика на картку – один із найпростіших способів швидко отримати гроші на невідкладні витрати. Весь процес оформлення займає лише 10-15 хвилин. З документів зазвичай потрібен тільки паспорт. Ба більше, оформлення відбувається онлайн – це означає, що вам не доведеться особисто відвідувати офіс МФО і навіть зустрічатися з її представниками.
Але є важливий нюанс: умови надання позик у різних компаніях можуть відрізнятися. Хочете знайти найвигідніші й отримати гроші під 0,01% на термін 30 днів і більше? Читайте далі – розповімо, як підібрати найкращого кредитора і про які особливості мікрофінансування важливо знати вже на стадії оформлення позики.
Зміст:
- Як вибрати надійного кредитора
- Чи законно видавати мікропозики онлайн
- Чи може МФО відхилити заявку на мікропозику
Як вибрати надійного кредитора
Нас цікавитимуть компанії, готові видати мікропозику на картку без відмови. Оскільки ризик відхилення заявки присутній завжди, поговоримо про принципи підбору найбільш лояльних кредиторів. Але спочатку про основні вимоги безпеки.
Важливо: під час оформлення мікропозики ви надаєте паспортні дані та повні реквізити банківської картки. Тому:
- Переконайтеся, що перебуваєте на офіційному сайті МФО – шахраї нерідко копіюють їх. При переході на ресурси організацій за посиланнями з нашого сайту ви можете бути впевнені, що не потрапите на “дублі”.
- Утримуйтеся від звернення до посередників – агрегатори, які пропонують надіслати одну заявку в усі мікрофінансові компанії, можуть обрушити на вас потік спаму, зіпсувати кредитну історію. А ще вони нерідко стягують плату за сумнівні послуги – наприклад, за підбір кращої пропозиції, який можна зробити безкоштовно. Зокрема, за допомогою нашого сервісу.
- Остерігайтеся пропозицій від приватних осіб – особливо, якщо вам просять надіслати фото документів, здійснити будь-який верифікаційний платіж або переказати передоплату за послуги. У більш ніж 99% випадків йдеться про шахрайство.
Якщо ви оформляєте мікропозику на банківську карту в МФО з актуальною ліцензією, то вам нічого не загрожує. Дані передаються в зашифрованому вигляді безпечними каналами. А сама компанія гарантує конфіденційність, підкоряючись вимогам регулятора ринку та чинного законодавства.
Однак вибирати з числа надійних кредиторів теж непросто: кожна мікрофінансова організація проводить власну фінансову політику. Тому відсоткові ставки, ліміти і вимоги до клієнтів можуть відрізнятися. Ваше завдання – знайти найбільш лояльного кредитора з кращою пропозицією щодо видачі позики.
Як це зробити:
- Відберіть із числа надійних МФО ті, вимогам яких ви відповідаєте.
- Порівняйте ставки і ліміти – важливо отримати потрібну суму під найменший відсоток.
- Врахуйте акції та спеціальні пропозиції – деякі мікрофінансові організації пропонують новим клієнтам отримати мікропозику на картку цілодобово під 0%.
- Вивчіть відгуки – однак намагайтеся бути об’єктивними, оскільки більшість негативних коментарів залишають позичальники, які допустили прострочення.
- Після вибору МФО ще раз перевірте її – переконайтеся в достовірності сайту і в тому, що в компанії є чинна ліцензія регулятора.
Наш сервіс допомагає підібрати найвигідніші пропозиції від надійних кредиторів – використовуйте його, щоб отримати мікропозику онлайн з найменшою ставкою. Далі ми поговоримо про те, на яких умовах компанії готові видати гроші і які вимоги вони висувають до позичальників. Також наголосимо на необхідності фінансово грамотно оцінювати свої можливості щодо погашення позики.
Важливо запам’ятати: надавайте паспортні дані та реквізити картки тільки ліцензованим МФО, з недовірою ставитеся до позик від “приватних” кредиторів, порівнюйте ставки і знаходьте вигідні пропозиції.
Хто може отримати мікропозику онлайн на картку
У рамках чинного законодавства кожна мікрофінансова організація самостійно формує вимоги до клієнтів. Тому вони можуть відрізнятися. Але основне правило залишається незмінним: МФО лояльніші до потенційних позичальників, ніж банки. Тому шанс на отримання грошей зберігається навіть у разі, якщо до цього вам відмовили в кредиті. Зокрема, через прострочення за іншими зобов’язаннями.
Базові вимоги мікрофінансових компаній до позичальників:
- вік від 18 років (іноді від 21 року);
- громадянство України;
- реєстрація за місцем проживання (іноді тільки в регіонах фізичної присутності МФО);
- наявність банківської картки та мобільного телефону;
- паспорт з актуальним терміном дії.
Інших документів, крім паспорта, кредитор зазвичай не запитує. Але іноді в анкетах можуть бути поля для введення даних закордонного паспорта, РНОКПП, водійських прав – не полінуйтеся ввести їх. Цілком імовірно, що це підвищить ваші шанси на схвалення мікропозики. Деякі компанії також пропонують пройти авторизацію через Дію. На практиці це часто не тільки прискорює процес оформлення позики, а й збільшує ймовірність її схвалення. Тож не нехтуйте способом, якщо маєте змогу його використати.
Чи законно видавати мікропозики онлайн
Так, сфера позик до зарплати регулюється законодавством. Якщо ще 15-20 років тому вичерпних нормативних актів не існувало, то зараз регламентовано практично все: від максимальної суми відсотків, що може бути нарахована навіть за тривалого прострочення, до можливостей компаній, що займаються стягненням боргів.
Тому можна з абсолютною впевненістю заявити, що видача мікропозик онлайн МФО з актуальною ліцензією – законна. І це накладає на позичальника обов’язки з повернення боргу. Не варто вважати, що якщо кредит оформлено онлайн, то його можна не виплачувати. Дані про всі взаємодії з мікрофінансовими компаніями передаються в Бюро кредитних історій (БКІ). Тому прострочення за позиками в майбутньому можуть стати перешкодою навіть для використання “класичних” банківських продуктів – зокрема, іпотечних.
Важливо: ліцензовані МФО працюють відповідно до чинного законодавства. Це означає, що права сторін за договором захищені. Обмежено максимальний розмір нарахованих відсотків, встановлено максимальну процентну ставку. Але одночасно це накладає зобов’язання з повернення боргу на позичальника з усіма наслідками, що випливають звідси.
На яких умовах можна отримати мікропозику на карту
Мікрофінансові компанії формують їх самостійно. Часто індивідуально для кожного клієнта. Але завжди в рамках закону. Останній обмежує межу максимальної процентної ставки – протягом останніх років вона незмінно знижується.
Ба більше, конкуренція на ринку мікрофінансування також зростає. Тому МФО в боротьбі за клієнта додатково знижують відсоткові ставки – іноді до 0,01% річних. Такі пропозиції діють переважно для нових позичальників. Але нерідко вони поширюються і на клієнтів мікрофінансових компаній, які вже оформляли в них позики.
Що ж стосується лімітів, то зазвичай кредитори надають мікропозики без відмови на суму від 1 000 до 20 000 грн. Термін – від 1 до 30 днів. Але в деяких випадках максимальна сума може бути і понад 50 000 грн. Зазвичай такі позики видаються на термін понад 30 днів і передбачають погашення боргу рівними частинами з періодичністю 1 раз на 2 тижні.
Прийнято вважати, що в рамках першої позики клієнти МФО не можуть отримати максимально можливу суму. Особливо якщо йдеться про мікропозики без відсотків. Насправді це не так – багатьом позичальникам схвалюють заявки з максимальними сумами. Усе залежить від політики компанії, фінансового становища клієнта та рівня його доходу. Останній потрібно вказати в анкеті, але підтвердження кредитори, як правило, не вимагають.
Чи може МФО відхилити заявку на мікропозику
На практиці мікрофінансові компанії більш лояльні до потенційних позичальників порівняно з банками та іншими фінансовими організаціями. Згідно з актуальною статистикою, вони схвалюють понад 90% заявок. Зокрема, від клієнтів із зіпсованою кредитною історією. Однак у виняткових випадках кредитори не можуть схвалити заявку.
Чому це відбувається найчастіше:
- в анкеті вказані завідомо недостовірні відомості;
- позичальник намагається оформити позику на іншу людину;
- він не відповідає на дзвінок з МФО, що здійснюється з метою верифікації;
- в анкеті допущені помилки або не заповнені деякі обов’язкові поля;
- у клієнта вже є діюча мікропозика, а видача другої неможлива до погашення першої.
В інтересах позичальника заповнити всі поля анкети саме достовірними відомостями. Пам’ятайте, що більшість мікрофінансових організацій використовують автоматичні алгоритми під час перевірки анкет.
Вони роблять акцент на розбіжності даних. Тому якщо надана інформація не відповідає даним з доступних МФО джерел (наприклад, з БКІ), то система винесе негативне рішення.
Деякі заявки також можуть перевірятися вручну. Особливо якщо йдеться про перше звернення позичальника до мікрофінансової організації. Тоді може знадобитися верифікація телефоном – співробітник компанії зателефонує клієнту і попросить його відповісти на кілька уточнюючих запитань. Тому варто взяти слухавку і поговорити з представником кредитора – в іншому разі, можна отримати відмову.
Порада: вказуйте в анкеті тільки достовірні відомості та уважно перевіряйте її на наявність помилок перед надсиланням. Це допоможе підвищити ймовірність схвалення. Не забувайте також відповідати на дзвінки від представників МФО – іноді це необхідно для верифікації.
Чи можна отримати мікропозику на картку цілодобово
Так, адже це найпоширеніший спосіб видачі грошей клієнтам мікрофінансових організацій. Зазвичай кошти переказуються на всі дійсні іменні картки банків з актуальною ліцензією, а зарахування відбувається моментально. Однак багато що залежить від емітента – іноді гроші можуть йти до кількох банківських днів. Утім, такі випадки поодинокі. Але краще уточнити інформацію у кредитора або у вашому банку.
Серед альтернативних способів зарахування грошей – перерахування коштів на розрахунковий рахунок і виплата готівкою через системи переказів. Заздалегідь підберіть зручний спосіб із числа представлених на сайті кредитора. Врахуйте, що деякі МФО перераховують мікропозики на картку цілодобово тільки при виборі банківської картки серед варіантів виплати. Врахуйте також, що передбачено кілька варіантів оплати позики. Зазвичай вона проводиться через особистий кабінет. При цьому позичальникові стають доступні всі способи – незалежно від того, як були перераховані гроші.
Наслідки прострочення платежів і відмови від погашення
Просте отримання коштів і укладення договору онлайн не звільняє позичальника від обов’язку своєчасної оплати боргу. Угоди між клієнтом і кредитором визнаються укладеними, якщо не суперечать вимогам законодавства. А в ситуації, коли МФО використовують усі доступні засоби для верифікації клієнта, довести, що саме він оформив мікропозику, не складає труднощів.
Прострочення платежу може призвести до цілої низки негативних наслідків:
- дзвінки з мікрофінансової організації з нагадуванням про необхідність оплати боргу;
- переуступка права вимоги колекторським агентствам, якщо це передбачено умовами укладеного договору;
- збільшення суми боргу – продовжують нараховуватися відсотки, до них додаються пені, штрафи та неустойки;
- передача відомостей про прострочення в БКІ, яка може призвести до зниження кредитного рейтингу і в майбутньому
- ускладнити отримання нових позик, банківських кредитів, іпотеки;
- продаж боргу за цесією стороннім організаціям, якщо це не суперечить положенням договору.
У разі тривалої відмови від сплати заборгованості кредитор може звернутися до суду і стягнути з клієнта не лише суму основного боргу, а й нараховані відсотки, штрафи, неустойку, а також держмито та судові витрати. Тому розмір боргу може суттєво збільшитися – позичальнику набагато вигідніше погасити його вчасно.
Чи варто боятися колекторів? Ні, всі діючі агентства зобов’язані працювати в суворій відповідності до вимог закону. Однак платежі все-таки важливо вносити вчасно, щоб не псувати кредитну історію і не переплачувати великі суми. До того ж, якщо справа дійде до суду і стягувач звернеться до судових приставів-виконавців, а боржник не сплатить борг протягом 5 днів з моменту отримання повідомлення, то йому також доведеться заплатити виконавчий збір.
Що робити в разі неможливості своєчасно сплатити мікропозику
Якщо договором з МФО передбачена можливість пролонгації (продовження) позики, то найкраще використовувати саме її. Зазвичай достатньо сплатити суму нарахованих відсотків, але іноді компанії висувають інші вимоги. Якщо ви ініціюєте процедуру продовження, то термін оплати буде перенесено. При цьому ви не допустите навіть технічного прострочення – неустойка і штрафи не будуть нараховані, а дані не передадуть у БКІ. Відповідно продовження не зможе негативно вплинути на вашу кредитну історію.
Однак можливі форс-мажорні ситуації, за яких складно знайти гроші навіть на продовження мікропозики. У цьому випадку варто якнайшвидше зв’язатися з кредитором і розповісти про складне фінансове становище.
Зазвичай МФО залишаються лояльними до клієнтів, а фахівці служби підтримки йдуть назустріч позичальникам, допомагають їм знайти вихід із ситуації, що склалася. Відомі, зокрема, випадки, коли клієнтам мікрофінансової організації надавали відтермінування без нарахування відсотків і штрафів, оформляли кредитні канікули. Тому важливо не ігнорувати дзвінки кредитора, а якомога швидше зв’язатися з його представниками. У цьому випадку реально мінімізувати можливі негативні наслідки прострочення.
Юридична інформація, правові документи та ліцензії
Організація | Юридична особа | Розпорядження Нацкомфінпослуг | Контакти | Адреса |
---|---|---|---|---|
MyCredit | ТОВ "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ". Код ЄДРПОУ: 39861924 | № 2542 від 20.10.2015 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 214 111 support@mycredit.ua | 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б |
Miloan | ТОВ "МІЛОАН". Код ЄДРПОУ: 40484607 | № 1709 від 14.07.2016 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | (044) 337 36 67 info@miloan.ua | 01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21 |
Moneyveo | ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246 | № 888 від 21.03.2013 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 21 9393 support@moneyveo.ua | 01015, м Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх |
Alex Credit | ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 41346335 | № 3395 від 08.08.2017 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | (093) 618 64 64 mail@alexcredit.com.ua | 49044, м. Дніпро, вул. Якова Самарського, буд. 12А |
CreditKasa | ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598 | № 2565 від 01.08.2013 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 200 221 info@creditkasa.com.ua | 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 |
SOS credit | ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128 | № 2015 від 20.08.2015 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 211 767 (044) 36 36 767 | 04070, Київ, вул. Почайнинська 23 |
CreditPlus | ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230 | № 426 від 28.02.2017 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 (800) 753-363 info@creditplus.ua | 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А |
Credit7 | ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492 | № 394 від 19.03.2019 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 33 07 33 info@credit7.ua | 02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, буд. 25, п. 318 |
Money4you | ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369 | ФК № В0000207 від 08.04.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 330 024 info@money4you.com.ua | 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87 |
Швидко Гроші | ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833 | № 230 від 28.04.2011 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 50 10 20 info@sgroshi.com | 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А |
CLY | ТОВ "ЗАЙМЕР". Код ЄДРПОУ: 42146903 | № 1390 від 07.08.2018 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 067 530 25 07 info@cly.com.ua | 04071, м. Київ, вул. Ярославська 5\2В |
SlonCredit | ТОВ "СЛОН КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 42350798 | ФК № В0000088 від 27.11.2020 Свідоцтво НБУ | 0 800 33 03 83 info@sloncredit.com.ua | 03062, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 90-а |
Нові Кредити | ТОВ "ФК "НОВІ КРЕДИТИ". Код ЄДРПОУ: 42152351 | ФК № В0000286 від 08.07.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 301 008 info@novikredyty.com.ua | 02002, м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А |
SelfieCredit | ТОВ "СЕЛФІ КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 43979069 | ФК № В0000369 від 21.09.2021 Свідоцтво НБУ | 044 333 43 56 info@selfiecredit.com.ua | 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1 |
Твоя Позика | ТОВ “БІЗПОЗИКА”. Код ЄДРПОУ: 41084239 | № 961 від 06.04.2017 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 211 503 office@tpozyka.com | 01133, м. Київ, вул. Генерала Алмазова 13, офіс 524 |
Ewa Cash | ТОВ “ФК “ТАЙГЕР ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 43561909 | ФК № В0000150 від 08.02.2021 Свідоцтво НБУ | (044) 300 29 62 info@ewacash.com.ua | 79018, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, кор. 28 |
Credos | ТОВ “УКР КРЕДИТ ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 38548598 | № 2565 від 01.08.2013 Свідоцтво НБУ | 0 800 200 221 info@credos.com.ua | 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 |
Avans Credit | ТОВ “АВАНС КРЕДИТ”. Код ЄДРПОУ: 43619089 | ФК № В0000448 від 02.12.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 20 25 20 info@avans.credit | 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72 |
Tengo | ТОВ “МІЛОАН”. Код ЄДРПОУ: 40484607 | № 1709 від 14.07.2016 Свідоцтво НБУ | 044 337 00 37 info@tengo.com.ua | 01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21 |
Finsfera | ТОВ “ІННОВА ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 44127243 | ФК № В0000242 від 14.05.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 31 01 11 support@finsfera.ua | 04053, м. Київ, Вознесенський узвіз, 14, офіс 16/58 |
Clickcredit | ТОВ “1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ”. Код ЄДРПОУ: 39861924 | № 2542 від 20.10.2015 Свідоцтво НБУ | (095) 656 11 33 support@clickcredit.com.ua | 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б |
NaVse | ТОВ “УКР КРЕДИТ ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 38548598 | № 2565 від 01.08.2013 Свідоцтво НБУ | 0 800 200 221 info@navse.com.ua | 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 |
Prostocredit | ТОВ “ФК “ПРОСТО КРЕДИТ”. Код ЄДРПОУ: 43601144 | ФК № В0000260 від 04.06.2021 Свідоцтво НБУ | 0 (800) 33-34-34 info@prostocredit.com.ua | 01054, м. Київ, вул. Франка Івана, б. 40б, оф. 206 |
Lovilave | ТОВ “ФК “КІФ”. Код ЄДРПОУ: 42359240 | ФК № 1255 від 10.10.201 Свідоцтво НБУ | 067 561 38 04 hello@lovilave.com.ua | 03150, м. Харків, вул. Отакара Яроша, 24б |
StarFin | ТОВ “СТАР ФАЙНЕНС ГРУП”. Код ЄДРПОУ: 44022416 | ФК № В0000322 від 13.08.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 202 233 info@starfin.com.ua | 03150, м. Київ, вул. Фізкультури, буд. 30В |
Procent | ТОВ “ФК “ПРОЦЕНТ”. Код ЄДРПОУ: 41466388 | ФК № 955 від 14.11.2017 Свідоцтво НБУ | (050) 872 11 44 support@procent.com.ua | 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, буд 48 |
AviraCredit | ТОВ “ФК “АВІРА ГРУП”. Код ЄДРПОУ: 43174156 | ФК № 1313 від 11.01.2020 Свідоцтво НБУ | (044) 498 68 98 | 04071, м. Київ, ВУЛ. ЯРОСЛАВСЬКА, 5/2В |
Дата останнього оновлення: 15.02.2025
Порівняльний аналіз та аналітику підготував:
Профіль в LinkedIn и Facebook