Відгуки про Lovilave

Офіційний сайт: lovilave.com.ua
Юридична особа: ТОВ “ФК “КІФ”. Код ЄДРПОУ: 42359240
Свідоцтво Нацкомфінпослуг: ФК № 1255 від 10.10.2019
APR (річна відсоткова ставка): 1418017%
Телефон: 067 561 38 04
E-mail: hello@lovilave.com.ua
Адреса: 03150, м. Харків, вул. Отакара Яроша, 24б
Графік роботи: Пн — Пт з 10:00 до 19:00

Перший кредит
500 – 3000 грн

Повторний
500 – 10000 грн

Ставка
1.98 % в день

Термін
1 – 30 днів

Вік
18 – 65 років

+ Залишити відгук
 • Не беріть :
  1,0 rating

  Самая худша компания!!!!!Люди не беріть в ній шахраї. Номера всі приховані ,відсотків шалені,звонять и надсилають вашу інформацію всім!!!!!

 • 1,0 rating

  Надійшла інформація, що я маю кредит у цій конторі, хоча сама особисто не брала жодних кредитів. Моїми даними дуже легко скористався чужий чоловік і оформив кредит. Про це я дізналася через місяці два. Відтоді жодних повідомлень і дзвінків не було. А НАЙГОЛОВНІШЕ, чому під час оформлення мікропозики немає ніяких додаткових перевірок, дзвінків, ніхто не перевіряє чи номер належить людині, документи якої використовуються.
  Просто жахливо, як легко ця система може ускладнити життя і відобразитися на майбутньому.
  Не користуйтеся послугами цієї кантори, тому що відомо, що вони працюють нечесно по відношенню до людей і невідомо як можуть надалі скористатися особистими документами.

  1. 1,0 rating

   В мене аналогічна ситуація!!! При видачі кредитів вони не погоджують, не перевіряють номер а пізніше постійні дзвінки з безмежної кількості номерів!!! Хамство працівників!!! Погрози!!! Спілкування мовою агресора … доки це може продовжуватися!!!!

 • 1,0 rating

  Это просто какой-то ужас! Прессинг, хамство. Ты объясняешь ситуацию, говоришь что выплатишь весь кредит через 2 недели, а они начинают “прессовать”, что у тебя есть на это 2-3 дня и ТЫ ЕГО ВЫПЛАТИШЬ УЖЕ! Сколько раз пользовалась их услугами, всегда вовремя отдавала, здесь случился форс-мажор и все, со свету хотят изжить. В этом колл-центре работают одни нелюди, гадость!

 • Не беріть :
  1,0 rating

  Люди, перш ніж взяти тут кредит подумайте мільйон разів!
  Пишуть, у вайбер шантажують потім дзвонять, погрожують, кажуть, ми занесли в чорний список, ще ображають і кажуть: “Ви шахрай”, вони не знають, що таке шахраї…
  Кажуть, ви шахраї обікрали компанію
  Ми будемо виплачувати частинами
  Кажуть ми в поліцію звернулися що ви шахраї

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *