Відгуки про Limon Credit (Лимон Кредит)

Офіційний сайт: limon-credit.com.ua
Юридична особа: ТОВ “КРЕДИТВЕО”. Код ЄДРПОУ: 42780924
Свідоцтво НБУ: ФК № В0000351 від 09.09.2021
APR (річна відсоткова ставка): 90465,53%
Телефон: 0 800 351 341
E-mail: support@limon-credit.com.ua
Адреса: 01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, буд. 15 Б, 1-й поверх

Перший кредит
500 – 27000 грн

Повторний
500 – 27000 грн

Ставка
1.25 % в день

Термін
1 – 20 днів

Вік
18 – 65 років

+ Залишити відгук
 • Анатолій :
  1,0 rating

  Дали без питань перший кредит потім роблять відмову спираючись на те що система все робить вибирае кому згода кому ні одним словом не раджу брати кредит в цій компанії один мінус

 • 2,0 rating

  Високі відсотки за користування мікрокредитом призвели до того, що я виявився в глибокому борговому ярмі. Ніхто не каже, що після просрочки зникає нульова ставка і нараховують потім по повній. Замість того, щоб допомогти, ця компанія тільки загострила мою фінансову ситуацію.

 • 1,0 rating

  Мікрокредитна компанія дуже агресивно стягує борги, навіть коли клієнт має тимчасові фінансові труднощі. Постійні дзвінки і погрози негативно впливають на психологічний стан. Шугаюсь кожного дзвінка, дістали.

 • 1,0 rating

  Виродки дзвонять після 00.00, кредитів немає неодноразово їм говорила, що номер дали їм неправильний, але їм узагалі не доходить продовжують дзвонити цілу ніч. Написала листа в НБУ. Щоб ви здохли!

 • 2,0 rating

  Ни в коем случае не выбирайте эту компанию!!!! В связи с ситуацией в стране, не имею возможности платить даже проценты. Неоднократно обращалась с просьбой предоставления отсрочки, или скидки – на все имею отказы. Да, компания по началу предоставляла и каникулы и одноразовые скидки, и пока имела возможность, оплачивала, но в дальнейшем нет возможности платить, и к сожалению компания не идет на встречу, такое впечатление, что намеренно загоняет в долги, а потом будут требовать единовременно выплатить бешеную сумму еще и с бешеными процентами! И я уверена, что ни реструктуризации, ни других вариантов не предоставит!!! Не пользуйтесь этим, на первый взгляд, легким кредитом, даже если Вам очень трудно.

 • 3,0 rating

  Перший кредит дають всім підряд. Але якщо потрібно взяти більше 10 тис. гривень. То вам буде дзвонити менеджер компанії і ставити купу запитань. Наприклад, чи є у вас кредити в інших МФО, або чи є у вас судимості, чи перебуваєте Ви на обліку у психіатра. На прострочення виходити не рекомендую. Нарахують шалені штрафи.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *