Кредит під 0 відсотків на картку

В сервісі TurboZaim.com.ua зібрані мікрофінансові організації, які видають кредит під 0 відсотків на картку. Для гарантованого оформлення позики рекомендуємо подати заявку відразу в 2-3 компанії. Отримавши кілька позитивних рішень, Ви зможете вибрати найбільш вигідний варіант.

Виберіть термін і суму кредиту
Сума
грн
Термін
Пропозицій (7)
0.1 грн Комісія в день
1001 грн До сплати
Перший кредит
500 - 10000 грн
Повторний
500 - 50000 грн
Ставка
0.01 % в день
Термін
5 - 30 днів
Вік
18 - 65 років
0.1 грн Комісія в день
1001 грн До сплати
Перший кредит
500 - 5000 грн
Повторний
500 - 15000 грн
Ставка
0.01 % в день
Термін
3 - 30 днів
Вік
18 - 70 років
0.1 грн Комісія в день
1001 грн До сплати
Перший кредит
500 - 15000 грн
Повторний
500 - 25000 грн
Ставка
0.01 % в день
Термін
3 - 30 днів
Вік
18 - 65 років
0.1 грн Комісія в день
1001 грн До сплати
Перший кредит
1000 - 15000 грн
Повторний
1000 - 15000 грн
Ставка
0.01 % в день
Термін
1 - 15 днів
Вік
18 - 65 років
0.1 грн Комісія в день
1001 грн До сплати
Перший кредит
1000 - 10000 грн
Повторний
1000 - 15000 грн
Ставка
0.01 % в день
Термін
7 - 20 днів
Вік
18 - 65 років
13 грн Комісія в день
1130 грн До сплати
Перший кредит
5000 - 20000 грн
Повторний
5000 - 100000 грн
Ставка
1.3 % в день
Термін
90 - 365 днів
Вік
18 - 65 років
15 грн Комісія в день
1150 грн До сплати
Перший кредит
500 - 5000 грн
Повторний
500 - 15000 грн
Ставка
1.5 % в день
Термін
5 - 15 днів
Вік
18 - 70 років
Компанії, які не відповідають вашим критеріям порівняння

Перший кредит без відсотків онлайн на картку дозволяє отримати гроші на сайті мікрофінансової організації всього за 15-20 хвилин. Потрібен лише паспорт та доступ до Глобальної мережі. Це хороший варіант перечекати фінансові негаразди і позичити невелику суму грошей на кілька тижнів.

Зміст:

 1. Що таке кредит під 0% на картку
 2. Переваги онлайн позик без відсотків на картку
 3. Як взяти кредит під низький відсоток
 4. Альтернатива мікрофінансовим організаціям
 5. Наскільки швидко можна отримати гроші
 6. Відповідальність за невиплачений кредит
 7. Приклад розрахунку відсотків і платежу по кредиту. Пролонгація
 8. Юридична інформація, правові документи та ліцензії
 9. Поширені питання (FAQ)

Що таке кредит під 0% на картку

Це позика в мікрофінансовій організації, котра володіє онлайн-сервісом. Процес подачі, обробки заявок і видачі грошових коштів проходить дистанційно – клієнту не потрібно відвідувати офіс компанії і їхати в банк за грошима. Мікропозику переводять на банківську картку відразу після схвалення. При цьому з моменту початку заповнення анкети до фактичного перерахування грошей в середньому проходить не більше 20 хвилин. Відповідно ви можете отримати гроші в кредит без відсотків максимально швидко навіть в ситуації, коли вони потрібні дуже терміново. МФО демонструють лояльність до клієнта – вимоги до позичальників зовсім не такі як в банківських установах. Ви можете отримати позику навіть при відсутності офіційного працевлаштування.

Головне – мати постійне джерело доходу і бути в змозі своєчасно погасити кредит.

При цьому ви повинні бути повнолітніми, мати паспорт громадянина України та зареєстровану на ваше ім’я банківську картку. Зверніть увагу: реєстрація чужої банківської карти і спроба оформити мікропозику на іншу людину можуть призвести не тільки до відмови у видачі грошей, а й тягнуть за собою кримінальну відповідальність. Дотримуйтесь процедури заповнення даних і не намагайтеся обдурити організацію – тоді ви зможете взяти безвідсотковий кредит і збільшите ймовірність схвалення заявки до максимуму.

Швидкий кредит не вимагає збору пакету документів і застави. Отримати його може будь-який громадянин України, який досяг повноліття, має паспорт і постійне джерело доходу.

Далі необхідно пройти реєстрацію і авторизуватися під своїм логіном і паролем. Іноді реєструватися не потрібно – ви можете приступити до заповнення анкети відразу після переходу на сайт. При оформленні заявки вкажіть паспортні дані, контакти і відомості про доходи. Надавайте тільки реальну інформацію, щоб гарантувати схвалення. Далі зареєструйте банківську картку, оформлену на вас, виберіть суму і термін позики. Дочекайтесь рішення і отримайте миттєвий переказ відразу після схвалення заявки.

Не пропустіть: Отримати швидкий кредит онлайн на картку без відмови цілодобово

Переваги онлайн позик без відсотків на картку

МФО лояльні до клієнта – якщо вам відмовили в банку, ви можете сміливо звернутися в мікрофінансову організацію. Середній відсоток схвалення заявок перевищує 90%. Найбільш часті причини відмови – помилки в анкеті, спроби зареєструвати чужу картку і надання недостовірних даних. Варто відзначити ключові переваги кредитів під 0 відсотків на картку:

 • Висока швидкість видачі грошей – в середньому не більше 20 хвилин з моменту звернення.
 • Максимальний відсоток схвалення – позика видається в 9 з 10 випадків.
 • Оформлення та видача онлайн – не потрібно відвідувати офіс і їхати в банк за грошима.
 • Коротка анкета – тільки паспортні дані, контакти і відомості про доходи.
 • Мінімум документів – без довідок про доходи та виписок з трудової книжки.

Більшість мікрофінансових організацій працює цілодобово, без вихідних і свят. Відповідно є можливість отримати гроші на картку швидко навіть в нічний час, коли офіси банків закриті. Переказ коштів здійснюється моментально – зазвичай гроші надходять вже через хвилину після схвалення заявки. Рідше потрібно кілька робочих днів – це залежить від банку, що випустив картку. Термін зарахування грошових коштів можна попередньо уточнити у представника МФО.

Ще одна перевага мікропозик в Україні – зручне погашення. Компанії передбачають відразу кілька способів оплати боргу через особистий кабінет користувача, доступний з будь-якого комп’ютера або телефону. Ви також зможете погасити позику банківським переказом, іноді електронними грошима або через платіжні термінали.

Комфорт клієнтів – пріоритет мікрофінансових компаній. Тому вони забезпечують зручність оформлення і погашення, проводять акції, запрошують до участі в програмах лояльності. Найбільш вигідні умови традиційно надаються новим і постійним клієнтам. Тому краще відразу вибрати МФО з відповідними тарифами і лімітами, щоб постійно користуватися її послугами і отримувати додаткові бонуси.

Як взяти кредит під низький відсоток

Мікрофінансові компанії рідко ініціюють перевірку наданих клієнтом відомостей. Більшість сервісів використовують автоматичні алгоритми аналізу даних, при яких система перевіряє інформацію на відповідності і збіги. Так виключається людський фактор – можливі помилки співробітників при винесенні рішень. Імовірність схвалення підвищується. Єдина перевірка, яка може бути проведена – це уточнення даних по телефону. Не бійтеся брати трубку – оператор просто задасть вам кілька уточнюючих питань або попросить назвати дату вашого народження для ідентифікації особи. Щоб отримати безвідсотковий кредит новим клієнтам, дотримуйтесь 5-ти простих правил:

 1. Надавайте тільки достовірні дані.
 2. Не намагайтеся оформити позику на іншу людину.
 3. Перевіряйте анкету перед відправкою.
 4. Реєструйте оформлену на вас банківську картку.
 5. Відповідайте на дзвінки від представників МФО.

Також має сенс надати найбільш повні відомості – деякі з них не є обов’язковими, але істотно підвищують ймовірність схвалення заявки. Це стосується додаткових контактів, даних водійських прав і закордонних паспортів, прив’язки соціальних мереж. Ви маєте право відмовитися від надання цієї інформації, однак вона підвищить шанси не тільки на схвалення заявки, але і на формування найбільш вигідних умов видачі мікропозики. Не бійтеся вказувати додаткові відомості – дані передаються по зашифрованим протоколам, вони надійно захищені від дій зловмисників.

Отримати відмову в мікрофінансової організації дійсно складно, адже більшість компаній схвалює понад 90% заявок, що надійшли. Підставою для відмови не є навіть зіпсована кредитна історія. Однак при наявності прострочень має сенс одночасно подати заявки відразу в кілька МФО – в цьому випадку ймовірність схвалення хоча б в одній компанії підвищується до максимуму. Більш того, при готовності всіх компаній видати кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією, можна вибрати кращий варіант і отримати гроші на найвигідніших умовах, під низький відсоток і на зручний термін.

Альтернатива мікрофінансовим організаціям

 • Ломбарди. Тут ви берете позику під заставу особистого майна, зазвичай це електроніка або ювелірні прикраси. Недолік пропозиції полягає в ймовірності некоректної оцінки – більшість ломбардів дають за річ всього 40-50% від її ринкової вартості. Якщо ви не встигнете вчасно повернути борг, то застава перейде у власність ломбарду. Тоді ви будете викуповувати річ по знову встановленою ціною або зможете попрощатися з нею, так як продавати вам її після закінчення терміну договору ломбард не зобов’язаний.
 • Банки. Банки можуть запропонувати більш низькі відсотки по кредитах, проте отримати гроші набагато складніше, ніж на сайті мікрофінансової компанії. Потрібен збір значного пакета документів, надання довідок про доходи. Іноді необхідна застава або поручительство когось із близьких родичів. Заявка може розглядатися до 5-ти робочих днів, а відсоток схвалення низький, особливо при зверненні клієнтів без офіційного працевлаштування. Не варто забувати і про комісії, нав’язані послуги і страховки, які призводять до додаткових переплат.
 • Приватні кредити. Кредити від приватних осіб особливо ризиковані. Не варто побоюватися, якщо ви отримуєте займ у родичів або близьких друзів, хоча і в таких випадках бували прецеденти зі знаком «мінус». А ось брати гроші в борг у незнайомих людей вкрай небезпечно – переважна більшість пропозицій надходять від шахраїв. В результаті ви можете або переплатити астрономічні суми за користування грошима, або не одержати позику, заплативши при цьому за непотрібні послуги з підбору тих же кредитів та сприяння в їх отриманні.

Альтернативи отримання мікропозик дійсно існують – це позики в ломбардах, банківські кредити і позики від приватних осіб. Однак в своєму сегменті МФО практично не мають конкурентів. Тільки тут ви зможете отримати гроші за лічені хвилини без застави і поручительства з гарантією конфіденційності та безпеки.

Звичайно в разі, якщо ви звернетеся в авторитетні компанії. Тому рекомендуємо користуватися переліком організацій на нашому сайті – ми додаємо в каталог тільки авторитетні компанії, що зареєстровані і працюють відповідно до чинного законодавства України.

Наскільки швидко можна отримати гроші

МФО видають перший кредит онлайн без відсотків набагато швидше, ніж банки. Організації рідко проводять «ручну» перевірку наданих клієнтом даних – це роблять автоматизовані сервіси. В результаті на прийняття рішення йде лише кілька хвилин. А ось в банках розгляд заявки може тривати до 5 робочих днів і більше. Ваші дані будуть передані в службу безпеки, яка вивчить усі відомості, перевірить їх на відповідність. Співробітники банку напевно зв’яжуться з вашим роботодавцем і особами, яких ви вказали в додаткових контактах. Їм буде задана маса питань, що теж принесе певні незручності.

Мікрофінансові організації рідко зв’язуються не тільки з роботодавцями потенційного позичальника, але і з ним самим.

Зрідка представники МФО можуть дзвонити клієнтові для уточнення даних. В результаті економиться час на дзвінках і тривалих перевірках, оформлення мікропозик займає не більше 15-20 хвилин. Після аналізу наданих відомостей та ідентифікації особистості клієнта буде винесено рішення. При схваленні заявки займ моментально переведуть на зареєстровану банківську картку. При цьому більшість компаній працює цілодобово – подати заявку можна навіть вночі, не потрібно чекати настання наступного робочого дня.

Відповідальність за невиплачений кредит під 0 відсотків на картку

Безвідсоткова позика на картку – це можливість швидко вирішити тимчасові фінансові труднощі. Але вона вимагає повної відповідальності від клієнта МФО і своєчасного повернення боргу. Ніколи не беріть мікропозики, якщо не впевнені, що зможете повернути їх в день закінчення терміну договору. Так ви зможете уникнути переплат у вигляді штрафів і зберегти ідеальну кредитну історію. Однак можливі різні ситуації і ненавмисні прострочення трапляються досить часто. Не варто побоюватися колекторів, якщо ви звертаєтеся в авторитетну компанію – вони діють виключно в рамках закону.

За невиконання умов договору передбачена відповідальність. Кредитор має право нараховувати штрафи. Більш того, триватиме нарахування відсотків на тіло – на ту суму, яку ви взяли в борг.

Однак штрафні санкції, а також розмір відсотків, що нараховуються по закінченню терміну повернення мікрокредиту повинні бути прописані в договорі – уважно прочитайте його перед підписанням. Краще скористатися послугою продовження позики і не допускати прострочень, в цьому випадку штрафи виплачувати не доведеться, не постраждає і кредитна історія.

Якщо клієнт МФО відмовляється від виконання прийнятих на себе зобов’язань і не повертає позику, то з ним починають працювати фахівці з відділу стягнення. Вони дзвонять з метою врегулювання ситуації. Якщо вирішити проблему не вдається, то організація має право вимагати повернення боргу в суді або передати право на досудове стягнення третім особам, але тільки в разі, якщо така можливість передбачена договором. Ми не рекомендуємо доводити справу до суду і ігнорувати дзвінки мікрофінансових компаній. При простроченні зв’яжіться з представником МФО і поясніть ситуацію – вам повинні допомогти знайти вихід з ситуації, що склалася, запропонують відстрочку або реструктуризацію боргу.

Приклад розрахунку відсотків і платежу по кредиту. Пролонгація

Інформацію про добові процентні ставки, APR (annual percentage rate) та обов’язкові платежі можна подивитися в розділі Приклад розрахунку відсотків і платежу по кредиту. Інформацію про пролонгацію – в розділі Продовження терміну користування кредитними коштами.

З 1 липня 2020 року Національний банк України став регулятором ринку небанківських фінансових послуг фінансового сектору, а саме страхових, лізингових, факторингових компаній, кредитних спілок, ломбардів та інших фінансових компаній.

Мікрофінансові організації, інформація про які представлена ​​на сторінках turbozaim.com.ua, здійснюють свою діяльність в рамках чинного законодавства України. Нижче в таблиці наведені юридичні адреси МФО, правові документи та ліцензії, отримані з Комплексної інформаційної системи Національного банку України.

Організація
Юридична особа
Розпорядження Нацкомфінпослуг
Контакти
Адреса
APR
(річна відсоткова ставка)
Zecredit
ТОВ "ФК" ІНВЕСТРУМ". Код ЄДРПОУ: 42201361
(044) 333 83 85
info@zecredit.com.ua
04071, м. Київ, вул.
Ярославська, 6
547,5%
CCloan
ТОВ "СС ЛОУН". Код ЄДРПОУ: 40071779
№ 809 від 14.04.2016
Свідоцтво НБУ
(044) 222 77 33
help@ccloan.com.ua
03066, м. Київ, вул. Михайла Максимовича, буд. 8
602%
MyCredit
ТОВ "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ". Код ЄДРПОУ: 39861924
0 800 214 111
(073) 369 41 11
(067) 369 41 11
(050) 369 41 11
support@mycredit.ua
01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б
584%
Miloan
ТОВ "МІЛОАН". Код ЄДРПОУ: 40484607
(044) 337 36 67
info@miloan.ua
01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21
693,5%
Moneyveo
ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246
0 800 21 9393
support@moneyveo.ua
01015, м Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх
620,5%
Alex Credit
ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 41346335
(097) 618 64 64
(099) 618 64 64
(093) 618 64 64
admin@alexcredit.com.ua
49041, м Дніпро, вул. Стартова 9-А, 2-поверх
620,5%
CreditKasa
ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598
(044) 333 52 22
(067) 373 37 57
(099) 373 37 57
(063) 373 37 57
info@creditkasa.com.ua
01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407
730%
KUMO
ТОВ "ФК "ІРБІС". Код ЄДРПОУ: 42427514
044 223 13 82
info@kumo.com.ua
м. Київ, вул. Володимирська, 82 г
726%
Кошельок
ТОВ "КОШЕЛЬОК". Код ЄДРПОУ: 40842831
(093) 238-20-20
(095) 238-20-20
(096) 238-20-20
info@koshelok.net
08135, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Антонова, 8А
591%
SOS credit
ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128
0 800 211 767
(044) 36 36 767
04070, Київ, вул. Почайнинська 23
363,18%
CreditPlus
ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230
0 (800) 753-363
info@creditplus.ua
03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А
657%
Global Credit
ТОВ "Глобал Кредит". Код ЄДРПОУ: 38266014
(097) 097 8888
(067) 327 2080
(044) 466 2888
01021, Україна, м Київ, вул. Кловський узвіз, 7а
622%
E-groshi
ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ". Код ЄДРПОУ: 43067861
0 800 300 330
49000, м. Дніпро, просп. Богдана Хмельницького, 180, офіс 211
689,85%
Качай Гроші
ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41697872
(044) 337 67 27
(099) 528 70 37
info@kachay.com.ua
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 18Б, офіс 204
730%
Ваша Готівочка
ТОВ "ЛАЙМ КЕПІТЕЛ". Код ЄДРПОУ: 41885310
0 800 202 404
zayavka@limefin.com
54029, м. Миколаїв, вул. Пушкінська, буд. 28, каб. 7
730%
Loany
ТОВ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ". Код ЄДРПОУ: 39584637
support@loansinfo.com.ua
04116, м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, офіс 129
600%
Credit7
ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492
0 800 33 07 33
info@credit7.ua
02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, буд. 25, п. 318
693,5%
Cashberry
ТОВ "ФК" ІНВЕСТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 40284315
(098) 415 18 18
(050) 415 18 18
(093) 415 18 18
01021, м. Київ, вулиця Кловський узвіз, 7, оф. 49/2
547,5%
Монетка
ТОВ "Фінансова компанія "Фінанс Інновація". Код ЄДРПОУ: 41146462
(098) 760 68 68
М. Київ, бульвар Вацлава Гавела 4, оф. 520
407,16%
MoneyBoom
ТОВ "ІНФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 39083990
0 800 301 008
info@moneyboom.com.ua
01033, Київ, вул. Жилянська, 41
638,75%
Money4you
ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369
0 800 330 024
info@money4you.com.ua
03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87
675%
Швидко Гроші
ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833
0 800 50 10 20
info@sgroshi.com
01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А
730%
CreditUp
ТОВ "ВЕЛЛФІН". Код ЄДРПОУ: 39952398
0 800 60 35 61
(050) 304 77 55
(098) 304 77 55
office@creditup.com.ua
м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 48
720%
TOP Credit
ТОВ "ФК "ДЖОБЕР". Код ЄДРПОУ: 41939706
0 800 210 177
info@topcredit.ua
04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 8
693,5%
Mywallet
ТОВ "ФК "ВОЛЛЄТ". Код ЄДРПОУ: 41336730
0 800 211-049
info@mywallet.net.ua
04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30
657%
Forza Credit
ТОВ "ФК "ФОРЗА". Код ЄДРПОУ: 41762679
0 800 300 770
м. Київ, вул. В. Хвойки, буд. 15/15
675,25%
MisterCash
ТОВ "ЕКВІФІН УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42987483
№ 1852 від 19.09.2019
Свідоцтво НБУ
0 800 750 584
help@mistercash.ua
03066, м. Київ, вул. Михайла Максимовича, буд. 8
602,25%
КФ.ЮА
ТОВ "КФ.ЮА". Код ЄДРПОУ: 41940643
0 (800) 300 088
03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6А, офіс 602
726%
VeroCash
ТОВ "ФЛЕКСІБЛ ФАЙНЕНШЛ СОЛЮШНЗ". Код ЄДРПОУ: 42953538
0 800 606 100
info@verocash.com.ua
03022, м. Київ, вул. Васильківська, 30Д, офіс 301
602,25%
Гроші Всім
ТОВ "ФК "ВЕРОНА". Код ЄДРПОУ: 41602157
0 800 216 777
04073, м. Київ, просп. Степана Бандери, 8, корп. 6
693,5%
Mister Money
ТОВ "МІСТЕР МАНІ". Код ЄДРПОУ: 40660160
0 800 75 03 95
info@mrmoney.com.ua
04071, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4
693,5%
Credit1
ТОВ "ФК "ІНКАСО ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 43422302
044 374 15 21
ceo@kredit1.com.ua
03035, м. Київ,
вул. Сурикова, 3, корпус 8Б
702%
CreditBox
ТОВ "ФК "Н.А.ГРУП". Код ЄДРПОУ: 43240883
044 247 67 27
info@creditbox.in.ua
04211, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграда 6, корп. 1
584%
SlonCredit
ТОВ "СЛОН КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 42350798
0 800 33 03 83
info@sloncredit.com.ua
03062, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 90-а
219%
Нові Кредити
ТОВ "ФК "НОВІ КРЕДИТИ". Код ЄДРПОУ: 42152351
0 800 301 008
info@novikredyty.com.ua
02068, м. Київ, проспект Петра Григоренка, 5-А
1095%
SelfieCredit
ТОВ "СЕЛФІ КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 43979069
ФК № В0000369 від 21.09.2021
Свідоцтво НБУ
044 333 43 56
info@selfiecredit.com.ua
04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1
693,5%
Традиція
ТОВ "ФК "ТРАДИЦІЯ". Код ЄДРПОУ: 43509084
0 800 400 300
info@tradition.com.ua
49044, м. Дніпро, вул. Крутогірний узвіз, буд. 1
183%

Діяльність мікрофінансових організацій підпадає під регулювання наступних законів України:

 1. Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг
 2. Про захист прав споживачів
 3. Про електронну комерцію
 4. Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань
 5. Про електронні документи та електронний документообіг
 6. Про споживче кредитування
 7. Про інформацію
 8. Про організацію формування та обігу кредитних історій
 9. Про платіжні системи та переказ коштів в Україні

Перед подачею заявки на отримання кредиту рекомендуємо вивчити інформацію від фахівців Нацкомфінпослуг в розділі Захист прав споживачів і прочитати Поради позичальнику. Сподіваємося, що вищезазначені поради допоможуть вам в усвідомленому виборі щодо укладання договору позики з фінансовими установами та допоможуть зберегти та примножити ваші заощадження.

Дата останнього оновлення: 03.01.2022

Порівняльний аналіз та аналітику підготував:

Ігор Новіков, фінансовий аналітик TurboZaim Україна.
Профіль в LinkedIn и Facebook