Онлайн позика на картку без відмови

В сервісі TurboZaim.com.ua зібрані мікрофінансові організації, які видають онлайн кредити на картку без відмови цілодобово. Для гарантованого оформлення позики рекомендуємо подати заявку відразу в 2-3 компанії. Отримавши кілька позитивних рішень, Ви зможете вибрати найбільш вигідний варіант.

Виберіть термін і суму кредиту
Сума
грн
Термін
Пропозицій (7)
0.1 грн Комісія в день
1001 грн До сплати
Перший кредит
500 - 10000 грн
Повторний
500 - 50000 грн
Ставка
0.01 % в день
Термін
5 - 30 днів
Вік
18 - 65 років
0.1 грн Комісія в день
1001 грн До сплати
Перший кредит
500 - 5000 грн
Повторний
500 - 15000 грн
Ставка
0.01 % в день
Термін
3 - 30 днів
Вік
18 - 70 років
0.1 грн Комісія в день
1001 грн До сплати
Перший кредит
500 - 15000 грн
Повторний
500 - 25000 грн
Ставка
0.01 % в день
Термін
3 - 30 днів
Вік
18 - 65 років
0.1 грн Комісія в день
1001 грн До сплати
Перший кредит
1000 - 15000 грн
Повторний
1000 - 15000 грн
Ставка
0.01 % в день
Термін
1 - 15 днів
Вік
18 - 65 років
0.1 грн Комісія в день
1001 грн До сплати
Перший кредит
1000 - 10000 грн
Повторний
1000 - 15000 грн
Ставка
0.01 % в день
Термін
7 - 20 днів
Вік
18 - 65 років
13 грн Комісія в день
1130 грн До сплати
Перший кредит
5000 - 20000 грн
Повторний
5000 - 100000 грн
Ставка
1.3 % в день
Термін
90 - 365 днів
Вік
18 - 65 років
15 грн Комісія в день
1150 грн До сплати
Перший кредит
500 - 5000 грн
Повторний
500 - 15000 грн
Ставка
1.5 % в день
Термін
5 - 15 днів
Вік
18 - 70 років
Компанії, які не відповідають вашим критеріям порівняння

Кредит онлайн на карту срочно і без відказу 24/7 в Україні допомагає швидко вирішити тимчасові фінансові проблеми без переплат. Ви отримуєте суму до 15 тис. гривень на термін до 30-45 днів і не платите за користування грошима. Багато МФО готові видати першу або акційну мікропозику під 0 відсотків на найвигідніших умовах. Однак важливо звернутися в надійну компанію і уважно прочитати договір, щоб бути впевненим у відсутності переплат.

Зміст:

 1. Кредити онлайн на карту без відмов
 2. Як оформити позику
 3. Гроші на картку без відмов цілодобово
 4. Де видають кредити без відказу онлайн
 5. В яких МФО можна взяти кредит під низький відсоток
 6. Порядок оформлення
 7. Приклад розрахунку відсотків і платежу по кредиту
 8. Чи потрібно повертати кредит на карту без відказу
 9. Продовження терміну користування кредитними коштами (пролонгація)
 10. Юридична інформація, правові документи та ліцензії
 11. Поширені питання (FAQ)

Кредити онлайн на карту без відмов

Це позика в мікрофінансовій компанії, видана на спеціальних умовах і не передбачає переплат при своєчасному закритті боргу. Банківський кредит не може бути безпроцентним, відповідно до чинного законодавства, а ось МФО і приватні особи можуть запропонувати такі умови. Позичальник отримує необхідну суму грошей на невеликий термін – зазвичай до 30 днів з можливістю продовження. При своєчасному погашенні боргу йому необхідно повернути тільки взяту суму без будь-яких переплат.

Ми рекомендуємо користуватися переліком компаній, представлених на нашому сайті. Це допоможе уникнути звернення до недобросовісних кредиторів.

Зверніть увагу: мікрофінансова організація повинна бути зареєстрована відповідно до чинного законодавства країни, а в договорі повинні прописуватися умови безвідсоткового фінансування.

Країна реєстрації МФО – Україна, розрахунковий рахунок компанії знаходиться в одному з українських банків. Це обов’язкові умови – шукайте документи на сайті кожної організації, до якої плануєте звернутися.

Як оформити позику

Взяти гроші на картку без відмов цілодобово можна навіть вночі – досить мати вихід в Інтернет з комп’ютера або мобільного телефону. Заявки приймаються цілодобово, більшість МФО обробляє їх за 5-10 хвилин. Не більше 5-ти хвилин піде на заповнення анкети.

Умови ліцензованих компаній гранично прості – максимальна сума до 15 тис. гривень, термін до 30-45 днів з можливістю пролонгації і ставка 0% для нових клієнтів або в рамках акції.

Зверніть увагу: кожна організація формує індивідуальну пропозицію. Дізнайтеся, якою буде підсумкова ставка, максимальна сума і як буде здійснюватися переказ грошей на сайті МФО. При необхідності зверніться до служби підтримки для уточнення деталей.

Ми зібрали для вас всі актуальні пропозиції від ліцензованих мікрофінансових організацій, що видають онлайн позики на картку без відмови – ознайомтеся з ними і отримайте гроші на банківську картку всього за 15-20 хвилин.

Стандартні вимоги до позичальника – вік від 18-ти років, джерело постійного доходу, громадянство України. Довідка з бухгалтерії не потрібна, так само як і оформлення застави. Вам навіть не доведеться відвідувати відділення компанії – кращий спосіб отримати гроші в кредит без відсотків – скористатися інтернет-сервісом МФО. З документів знадобиться тільки паспорт та ІПН, переказ грошових коштів здійснюється на картку відразу після схвалення заявки. Зверніть увагу: потрібна іменна дебетова картка, випущена українським банком і діюча не менше 3-х місяців з дня укладення договору про мікрокредитування.

Гроші на картку без відмов цілодобово

Безвідсоткову позику на карту в Україні можна отримати в рамках програм лояльності та спеціальних пропозицій МФО. Зазвичай вони діють для нових клієнтів, які ще не зверталися в компанію. Розраховувати на відсутність переплат може і лояльний клієнт, який своєчасно погашав попередні кредити – в цьому випадку організації можуть сформувати спеціальні пропозиції і надіслати промокод на 100% знижку. Тому рекомендується вказувати актуальні контактні дані при реєстрації – це допоможе не упустити вигідні пропозиції від організації. Однак варто бути уважним і читати договір повністю. При оформленні зверніть увагу на наступні моменти:

 
Особливість
Опис
1.
Програма кредитуванняУ договорі повинні бути прописані умови відсутності відсотків при погашенні позики у визначений термін
2.
Інформація про позичальника і кредитораВаші паспортні дані та реквізити компанії
3.
Нормативні акти, ліцензії і свідоцтваПідтвердження законності роботи організації та дотримання чинного законодавства
4.
Наслідки несвоєчасного погашення позикиРозмір штрафів і пені, що нараховуються по закінченню терміну дії договору
5.
Конфіденційність інформаціїГарантія нерозголошення персональних даних позичальника третім особам

Укладений договір – повноцінний документ, на підставі якого діють кредитор і позичальник. У ньому прописані процентні ставки і умови мікрофінансування. Якщо заявка буде схвалена, підпишіть його за допомогою SMS-коду – з цього моменту положення документа набудуть чинності. Вивчіть текст договору до підписання, щоб бути впевненим у відсутності переплат.

Де видають кредити без відказу онлайн

Відповідно до встановлених нормативів, безпроцентними можуть бути тільки позики, що видаються МФО або приватними особами. Найкраще звернутися в авторитетну мікрофінансову організацію, яка зареєстрована і має позитивну репутацію. В цьому випадку не доведеться брати цільовий кредит на рік і підтверджувати дохід. Єдина умова – вік від 18 років. Вам знадобляться:

 1. Мобільний телефон.
 2. Електронна пошта.
 3. Банківська картка.
 4. Стабільний вихід в Інтернет.

Необхідність відвідування офісу компанії відсутня – багато МФО у своєму розпорядженні має сучасні інтернет-сервіси, що дозволяють оформити кредит без відмов та дзвінків в режимі он-лайн навіть вночі, у вихідні та святкові дні. Погашення здійснюється з особистого кабінету – для цього ви зможете вибрати будь-який зручний платіжний засіб з числа запропонованих компанією методів.

Інформація про акції та спеціальні пропозиції розміщена в розділах сайтів організацій. Ви також можете отримати додаткову консультацію у фахівців служби підтримки, з якими зручно зв’язатися за безкоштовними телефонами або через чат.

В яких МФО можна взяти кредит під низький відсоток

Більшість мікрофінансових організацій, що працюють в режимі онлайн, готові видати безвідсотковий кредит новим клієнтам. Але якщо ви вже реєструвалися на сайті МФО, то пропозиція не буде актуальною. Також деякі компанії, наприклад «Cashinsky», видають швидкі кредити онлайн на картку без відмови вибірково – зазвичай клієнтам з гарною кредитною історією. Дізнатися точну відсоткову ставку за позикою і умови мікрокредитування ви зможете в особистому кабінеті відразу після реєстрації. Ця інформація буде закріплена в договорі, який ви підпишете після схвалення заявки.

Найбільш повний і актуальний перелік МФО, що видають кредит на картку без відмов, представлений на нашому сайті. Скористайтеся одніє з пропозицій, але для підвищення ймовірності схвалення відправте заявки в 3-4 компанії одночасно.

Зверніть увагу: ми інформуємо користувачів тільки про надійні та авторитетні компанії, тому ви можете бути впевнені в безпеці передачі даних.

Пам’ятайте також, що отримати швидкий кредит онлайн на карту срочно і без відказу можуть не тільки нові клієнти мікрофінансових організацій – часто популярні сервіси проводять акції, в рамках яких формують спеціальні пропозиції і для постійних клієнтів, які не мають прострочень.

Порядок оформлення

Отримати гроші на картку в кредит на спеціальних умовах можуть всі нові і лояльні клієнти МФО, які досягли повноліття. Для цього не потрібні довідки та виписки з трудової книжки. Не потрібно їхати до відділення компанії – ви можете подати заявку навіть вночі, скориставшись онлайн-сервісами мікрофінансових організацій. Їх повний перелік наведено на нашому сайті. Для оформлення знадобиться мінімум документів:

 1. Паспорт
 2. Ідентифікаційний код
 3. Іноді закордонний паспорт, права або пенсійне посвідчення

Надання даних другого документа зазвичай не є обов’язковим, але істотно підвищує ймовірність видачі позики. Тому постарайтеся надати компанії максимум відомостей і стежте за правильністю заповнення анкети – найбільш частою причиною відмови у видачі є помилки. Не варто намагатися обдурити кредитора: в більшості випадків рішення про видачу грошей приймає не людина, а автоматична система, яка аналізує безліч параметрів. При виявленні невідповідностей в зверненні буде відмовлено.

Приклад розрахунку відсотків і платежу по кредиту

Кредитні пропозиції, представлені на сайті turbozaim.com.ua, розраховуються з урахуванням добової процентної ставки. В середньому вона становить близько 1% в день. Згідно законодавства України, мікрофінансова організація зобов’язана повідомити позичальника не тільки про добову ставку, а й про річну – APR (annual percentage rate). Розмір APR можна дізнатися на сайті кредитора, крім цього, вона в обов’язковому порядку вказується в договорі.

Розглянемо приклад розрахунку відсотків і платежу по кредиту. Оформивши позику в розмірі 1000 грн. на 15 днів під 1%, сума до повернення складе 1150 грн. За право користуватися позиковими коштами протягом року (365 днів) позичальник зобов’язаний повернути 4650 грн.

Чи потрібно повертати кредит на карту без відказу

Так, це в ваших інтересах. Умови спеціальних пропозицій більшості МФО дійсні тільки для своєчасно повернутих позик. Погасіть заборгованість у встановлений термін, і вам не доведеться платити за користування грошима ні гривні. У разі прострочення позичальнику, швидше за все, необхідно буде заплатити не тільки штраф, але й відсотки за весь термін користування грошима. Вносьте платежі своєчасно і в подальшому ви зможете отримувати більш високі суми на кращих умовах, які формуються для лояльних клієнтів.

Погасити займ найзручніше з банківської карти. Для цього пройдіть авторизацію на сайті МФО і проведіть платіж. Гроші надійдуть на рахунок компанії моментально, і заборгованість буде повністю погашена. Багато організацій пропонують додаткові способи оплати – переказ на банківський рахунок, платіж через термінали або електронні гаманці. Однак варто враховувати терміни надходження грошей. Так банківський переказ може займати до 3-х робочих днів, тому його необхідно здійснювати заздалегідь.

Кредит вночі на карту без відмови

Оформити заявку на отримання грошей можна в будь-який час доби, навіть вночі. Все, що для цього потрібно – мобільний телефон або комп’ютер з інтернет підключенням. Більшість компаній розглядає заявку без участі людини в автоматичному режимі.

Продовження терміну користування кредитними коштами (пролонгація)

Якщо Ви розумієте, що не зможете повернути позику вчасно, необхідно скористатися послугою пролонгації (збільшення терміну користування позиковими коштами). Період пролонгації у кожної МФО індивідуальний, дізнатися його можна на офіційному сайті конкретної компанії.

Розглянемо стандартні умови:

 • Скористатися послугою пролонгації одного і того ж кредиту можна кілька разів.
 • Максимальний термін, на який можна продовжити період користування позикою, становить 30 днів, починаючи з моменту оформлення послуги.
 • Продовження терміну погашення кредиту здійснюється в особистому кабінеті.
 • Вартість пролонгації розраховується виходячи зі стандартної відсоткової ставки.
 • Процес відбувається цілодобово (24/7) в автоматичному режимі.

Перевага пролонгації перед попаданням в прострочення – відсутність штрафів і пені. Так само, на відміну від прострочення, в даному випадку немає негативного впливу на кредитну історію.

Про сервіс TurboZaim Україна

Сервіс TurboZaim.com.ua не є фінансовою організацією і не видає кредити і позики. Опублікована інформація взята з офіційних сайтів МФО. Дані про кредитні пропозиції не включають штрафи і пені за несвоєчасне погашення боргу та інші порушення договору між кредитором і позичальником.

Перед оформленням кредиту і підписанням договору настійно рекомендуємо уважно прочитати всі положення/умови договору.

З 1 липня 2020 року Національний банк України став регулятором ринку небанківських фінансових послуг фінансового сектору, а саме страхових, лізингових, факторингових компаній, кредитних спілок, ломбардів та інших фінансових компаній.

Мікрофінансові організації, інформація про які представлена ​​на сторінках turbozaim.com.ua, здійснюють свою діяльність в рамках чинного законодавства України. Нижче в таблиці наведені юридичні адреси МФО, правові документи та ліцензії, отримані з Комплексної інформаційної системи Національного банку України.

Організація
Юридична особа
Розпорядження Нацкомфінпослуг
Контакти
Адреса
APR
(річна відсоткова ставка)
Zecredit
ТОВ "ФК" ІНВЕСТРУМ". Код ЄДРПОУ: 42201361
(044) 333 83 85
info@zecredit.com.ua
04071, м. Київ, вул.
Ярославська, 6
547,5%
CCloan
ТОВ "СС ЛОУН". Код ЄДРПОУ: 40071779
№ 809 від 14.04.2016
Свідоцтво НБУ
(044) 222 77 33
help@ccloan.com.ua
03066, м. Київ, вул. Михайла Максимовича, буд. 8
602%
MyCredit
ТОВ "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ". Код ЄДРПОУ: 39861924
0 800 214 111
(073) 369 41 11
(067) 369 41 11
(050) 369 41 11
support@mycredit.ua
01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б
584%
Miloan
ТОВ "МІЛОАН". Код ЄДРПОУ: 40484607
(044) 337 36 67
info@miloan.ua
01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21
693,5%
Moneyveo
ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246
0 800 21 9393
support@moneyveo.ua
01015, м Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх
620,5%
Alex Credit
ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 41346335
(097) 618 64 64
(099) 618 64 64
(093) 618 64 64
admin@alexcredit.com.ua
49041, м Дніпро, вул. Стартова 9-А, 2-поверх
620,5%
CreditKasa
ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598
(044) 333 52 22
(067) 373 37 57
(099) 373 37 57
(063) 373 37 57
info@creditkasa.com.ua
01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407
730%
KUMO
ТОВ "ФК "ІРБІС". Код ЄДРПОУ: 42427514
044 223 13 82
info@kumo.com.ua
м. Київ, вул. Володимирська, 82 г
726%
Кошельок
ТОВ "КОШЕЛЬОК". Код ЄДРПОУ: 40842831
(093) 238-20-20
(095) 238-20-20
(096) 238-20-20
info@koshelok.net
08135, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Антонова, 8А
591%
SOS credit
ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128
0 800 211 767
(044) 36 36 767
04070, Київ, вул. Почайнинська 23
363,18%
CreditPlus
ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230
0 (800) 753-363
info@creditplus.ua
03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А
657%
Global Credit
ТОВ "Глобал Кредит". Код ЄДРПОУ: 38266014
(097) 097 8888
(067) 327 2080
(044) 466 2888
01021, Україна, м Київ, вул. Кловський узвіз, 7а
622%
E-groshi
ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ". Код ЄДРПОУ: 43067861
0 800 300 330
49000, м. Дніпро, просп. Богдана Хмельницького, 180, офіс 211
689,85%
Качай Гроші
ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41697872
(044) 337 67 27
(099) 528 70 37
info@kachay.com.ua
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 18Б, офіс 204
730%
Ваша Готівочка
ТОВ "ЛАЙМ КЕПІТЕЛ". Код ЄДРПОУ: 41885310
0 800 202 404
zayavka@limefin.com
54029, м. Миколаїв, вул. Пушкінська, буд. 28, каб. 7
730%
Loany
ТОВ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ". Код ЄДРПОУ: 39584637
support@loansinfo.com.ua
04116, м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, офіс 129
600%
Credit7
ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492
0 800 33 07 33
info@credit7.ua
02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, буд. 25, п. 318
693,5%
Cashberry
ТОВ "ФК" ІНВЕСТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 40284315
(098) 415 18 18
(050) 415 18 18
(093) 415 18 18
01021, м. Київ, вулиця Кловський узвіз, 7, оф. 49/2
547,5%
Монетка
ТОВ "Фінансова компанія "Фінанс Інновація". Код ЄДРПОУ: 41146462
(098) 760 68 68
М. Київ, бульвар Вацлава Гавела 4, оф. 520
407,16%
MoneyBoom
ТОВ "ІНФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 39083990
0 800 301 008
info@moneyboom.com.ua
01033, Київ, вул. Жилянська, 41
638,75%
Money4you
ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369
0 800 330 024
info@money4you.com.ua
03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87
675%
Швидко Гроші
ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833
0 800 50 10 20
info@sgroshi.com
01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А
730%
CreditUp
ТОВ "ВЕЛЛФІН". Код ЄДРПОУ: 39952398
0 800 60 35 61
(050) 304 77 55
(098) 304 77 55
office@creditup.com.ua
м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 48
720%
TOP Credit
ТОВ "ФК "ДЖОБЕР". Код ЄДРПОУ: 41939706
0 800 210 177
info@topcredit.ua
04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 8
693,5%
Mywallet
ТОВ "ФК "ВОЛЛЄТ". Код ЄДРПОУ: 41336730
0 800 211-049
info@mywallet.net.ua
04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30
657%
Forza Credit
ТОВ "ФК "ФОРЗА". Код ЄДРПОУ: 41762679
0 800 300 770
м. Київ, вул. В. Хвойки, буд. 15/15
675,25%
MisterCash
ТОВ "ЕКВІФІН УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42987483
№ 1852 від 19.09.2019
Свідоцтво НБУ
0 800 750 584
help@mistercash.ua
03066, м. Київ, вул. Михайла Максимовича, буд. 8
602,25%
КФ.ЮА
ТОВ "КФ.ЮА". Код ЄДРПОУ: 41940643
0 (800) 300 088
03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6А, офіс 602
726%
VeroCash
ТОВ "ФЛЕКСІБЛ ФАЙНЕНШЛ СОЛЮШНЗ". Код ЄДРПОУ: 42953538
0 800 606 100
info@verocash.com.ua
03022, м. Київ, вул. Васильківська, 30Д, офіс 301
602,25%
Гроші Всім
ТОВ "ФК "ВЕРОНА". Код ЄДРПОУ: 41602157
0 800 216 777
04073, м. Київ, просп. Степана Бандери, 8, корп. 6
693,5%
Mister Money
ТОВ "МІСТЕР МАНІ". Код ЄДРПОУ: 40660160
0 800 75 03 95
info@mrmoney.com.ua
04071, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4
693,5%
Credit1
ТОВ "ФК "ІНКАСО ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 43422302
044 374 15 21
ceo@kredit1.com.ua
03035, м. Київ,
вул. Сурикова, 3, корпус 8Б
702%
CreditBox
ТОВ "ФК "Н.А.ГРУП". Код ЄДРПОУ: 43240883
044 247 67 27
info@creditbox.in.ua
04211, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграда 6, корп. 1
584%
SlonCredit
ТОВ "СЛОН КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 42350798
0 800 33 03 83
info@sloncredit.com.ua
03062, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 90-а
219%
Нові Кредити
ТОВ "ФК "НОВІ КРЕДИТИ". Код ЄДРПОУ: 42152351
0 800 301 008
info@novikredyty.com.ua
02068, м. Київ, проспект Петра Григоренка, 5-А
1095%
SelfieCredit
ТОВ "СЕЛФІ КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 43979069
ФК № В0000369 від 21.09.2021
Свідоцтво НБУ
044 333 43 56
info@selfiecredit.com.ua
04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1
693,5%
Традиція
ТОВ "ФК "ТРАДИЦІЯ". Код ЄДРПОУ: 43509084
0 800 400 300
info@tradition.com.ua
49044, м. Дніпро, вул. Крутогірний узвіз, буд. 1
183%

Діяльність мікрофінансових організацій підпадає під регулювання наступних законів України:

 1. Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг
 2. Про захист прав споживачів
 3. Про електронну комерцію
 4. Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань
 5. Про електронні документи та електронний документообіг
 6. Про споживче кредитування
 7. Про інформацію
 8. Про організацію формування та обігу кредитних історій
 9. Про платіжні системи та переказ коштів в Україні

Перед подачею заявки на отримання кредиту рекомендуємо вивчити інформацію від фахівців НБУ і прочитати Поради позичальнику. Сподіваємося, що вищезазначені поради допоможуть вам в усвідомленому виборі щодо укладання договору позики з фінансовими установами та допоможуть зберегти та примножити ваші заощадження.

Дата останнього оновлення: 03.01.2022

Порівняльний аналіз та аналітику підготував:

Ігор Новіков, фінансовий аналітик TurboZaim Україна.
Профіль в LinkedIn и Facebook