Отзывы о Гроші Всім (Groshivsim)

Официальный сайт: groshivsim.com
Телефон: 0 800 216 777
E-mail: info@groshivsim.com
Юридический адрес: 04073, Киев, проспект Степана Бандеры, 8, корп. 6
График работы: Пн — Пт с 09:00 до 21:00, Сб — Вс с 10:00 до 17:00

Первый кредит
1000 — 10000 грн

Повторный
1000 — 15000 грн

Ставка
1.9 % в день

Срок
1 — 65 дней

Возраст
18 — 65 лет

  • Компанія найжахливіша з якою я тільки стикалася. Не думала що в наш час зіткнуся з таким. Поки я пролонгувала неодноразово цю позику, питань не було ніяких. Як тільки виникли фін. труднощі, не про яку реструктуризацію вони і чути не хочуть. Але вчора взагалі вразили. З ранку в Вайбер приходить повідомлення від деяких людей фотоколаж з фотографіями моїми. І полився бруд. Погрожують згвалтувати. На питання хто ви і на якій підставі вимагаєте гроші? Відповіді так і не добилася. Твій договір проданий. Дзвоню в банк на питання проданий договір? Відповіді немає він у нас. А бруд триває. Добре, кажу, тоді чому мені погрожують від вашого банку? Відповідь вразила. Ми таким не займаємося. Але ви підписали договір про передачу третім особам? Кажу це означає погрози? Ні. Ми не погрожуємо а за інші організації ми відповідальність не несемо. Добре кажу я йду в поліцію і буду вказувати що погрожують від імені вашого банку. Питання таке якщо ви не продали колекторам звідки у сторонніх мої дані! І дані контактних осіб? Розголошення персональних даних незаконно. Під прикриттям договору про передачу даних. І найсумніше, що вони пресують і думають що їм нічого не буде. Сьогодні йдемо писати колективну заяву в поліцію. Це все розраховано на тих хто не знає законів і і боїться відстояти свої права. Але насправді ці компанії порушують цілий список статей кримінального кодексу. Борги боргами, але загрожувати, і вимагати гроші. Та ще в такій формі це незаконно. Ми з вами поки ще живемо в правовій державі.
  • Никогда не берите здесь деньги, потому что они вашу жизнь и родных в ад заведут !! Звонят угрожают убийством детей семьи! Коллаж сделали мою мать что она предоставляет, скажем так, "ночные услуги" чтобы вернуть долг за дочь! Написали заявления везде, подняли всех на ноги, чтобы найти хоть одного урода, и наказать. Пишите везде, есть закон который не дает им такого права, даже если вы и должник !!
  • Оформил кредит на 1500 грн. Потом решил закрыть его и взять повторный но на большую сумму. Все прошло как надо до момента ввода кода для подтверждения согласия на кредит. Сначала он не приходил минут 10-15. Ну понятно, что это могла быть проблема моего смартфона или мобильного оператора. Самая жесть наступила потом. Я уже подтвердил кредит как приходит смс что кредит отклонено. Сказать что я был в шоке - это ничего не сказать. Начал звонить на горячую линию писать в поддержку. И как вы думаете: результата ноль, просто никто не ответил. Никому не рекомендую эту кантору и вообще брать кредит в подобных.
  • Для початку поняття як «колектор» українське законодавство не містить в принципі. Фірми, іменовані колекторськими, насправді є факторинговими фінансовими компаніями, а тепер головне є у них дуже цікавий тип, величати дрон. Взагалі не беріть трубку, він не в адекватний, хворий чоловік. Куди дивиться керівництво? Він подзвонив особі яка підтверджувала особистість позичальника і його батькам / батько після інсульту. Розмова записана, будемо звертатися в прокуратуру, КЕРІВНИЦТВО ВАМ ЦЕ ТРЕБА, це ж стосуватиметься в першу чергу вас, повірте юристу.
  • Такие компании не имеют права работать на финансовом рынке Украины. Супер хамское отношение после выхода на просрочку, незаконно получают данные родственников, знакомых, коллег. Угрозы насилием и физической расправой !!! Мечтаю чтобы эту контору закрыли !!!
  • Люди добрые а кто вас заставлял брать эти кредиты. Почти все конторы на половину уголовные. ВЫ ВСЕ в этом виновата берете, а потом ноете ЧТО ДЕЛАТЬ. Если берете, то вовремя надо возвращать, а не тянуть. Вы не берите и никто вам звонить и угрожать не будет.
  • Взяли кредит, не было возможности даже пролонгировать, угрожают приехать, ходить по соседям и просить деньги чтобы закрыть кредит, назначили дату выезда.
Отзывы для сайта Cackle