Які документи потрібні для отримання кредиту?

Для оформлення кредиту в більшості мікрофінансових організацій достатньо двох документів: паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду. Їх скан-копії або фото потрібно додати в особистому кабінеті на сайті МФО.

Іноді для отримання більшої суми або підвищення лояльності з боку кредитора додатково потрібен другий документ. Це може бути:

  • закордонний паспорт;
  • водійські права;
  • пенсійне посвідчення;
  • виписка з Єдиного державного реєстру (для ФОП).

В якості підтвердження автентичності документів використовується фото позичальника з паспортом в руках. Верифікація банківської картки здійснюється шляхом списання випадкової суми, яку клієнтові потрібно вказати до копійки.

Поради фахівців Turbo Zaim

Уважно заповнюйте заявку. Автоматична або ручна перевірка виявить всі неточності, які можуть стати причиною відмови. Додаткові документи не завжди обов’язкові, але якщо ви їх надасте, зможете підвищити шанси на отримання позики.

Важливо: не використовуйте для передачі документів e-mail або чат. Для цього у МФО передбачена спеціальна опція на офіційному сайті.

Зазвичай для оформлення кредиту досить кольорових скан-копій або фотографій документів. Пред’являти оригінал не потрібно.

Ігор Новіков, фінансовий аналітик TurboZaim Україна.
Профіль в LinkedIn и Facebook