Відгуки про Кредос (Credos)

Офіційний сайт: credos.com.ua
Юридична особа: ТОВ “УКР КРЕДИТ ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 38548598
Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2565 від 01.08.2013
Свідоцтво Нацкомфінпослуг
APR (річна відсоткова ставка): 4%
Телефон: 0 800 200 221
E-mail: info@credos.com.ua
Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407
Графік роботи: Пн – Пт з 8:00 до 20:00

Перший кредит
400 – 20000 грн

Повторний
400 – 20000 грн

Ставка
2.5 % в день

Термін
2 – 30 днів

Вік
18 – 70 років

+ Залишити відгук
 • 1,0 rating

  Жахлива компанія , обманюють людей , спілкуються з клієнтами як з худобою , коли брала в них кредит , обіцяли відсотки 0,01% , насправді в договорі вказано 3%. До того ж подають в суд на клієнтів які не відмовляються оплачувати.Нікому не рекомендую , обходьте їх стороною , чекаю коли ця псяча контора закриється

 • 1,0 rating

  Жахлива компанія, великий відсоток.
  Починають телефонувати з першого дня заборгованості, принижують боржника.

 • 1,0 rating

  Найогидніша компанія, яка є з усіх мікрофінансових установ. Працівникам потрібно не з людьми працювати, а коней пасти. Бажаю якнайшвидшого закриття цієї шаражкиної контори. Люди обходьте її стороною. Заслуговують на оцінку -100000

 • 1,0 rating

  Зовсім не раджу цю компанію. Люди, не беріть у них кредит!!!!! Огидне відношення співробітників до клієнтів. Ніколи не йдуть на зустріч! Не було коштів сплатити, дак вони зробили подачу на суд. Я не відмовлялась платити, але частинами, їм всеодно абсолютно на це все. Працівникі грубі , проценти ставляють дуже великі, та не хочуть робити реструктуризацію. Чекаю , коли нарешті закриють цю контору !

  1. 1,0 rating

   Відомо що з судом? Або це був черговий акт шантажу?

 • 1,0 rating

  Обман редкостный ! Берут данные, кредит не дают, потом звонят и угрожают

 • 1,0 rating

  контора-рога и копыта,при личном звонке оператора была обещана ставка 0,01% как акция для тех,кто первый раз берёт займ!!!!!а по итогу вышло по 1,25% в день!при звонке оператору для выяснения,как так?оператор сказала,что ставку определяет система!льют в уши,лишь бы взял!!!!читайте внимательно конечный договор о займе!урок хоть и плохой,но тоже урок!на странице при оформлении писало одну сумму,а в договоре оказалась по итогу другая,хуже напёрсточников!!!ДЕРЖИТЕСЬ ОТ НИХ КАК МОЖНО ДАЛЬШЕ!!!

 • 1,0 rating

  Обережно шахраї! В Кредос брала кредит вперше. При оформленні кредиту розрахували його, як отриманий вперше -пільговий під 0,01%. Але коли зайшла в особистий кабінет, щоб погасити його то нарахували по повній. Не раджу нікому!!!

 • 1,0 rating

  Проценты ужасные, за что такие проценты? Ни в одном банке такого как у вас, на встречу не идут, гребут деньги не понятно за что. Не рекомендую, надеюсь вас закроют.

 • Вікторія :
  2,0 rating

  Консультація по телефону співробітником відділу заборгованості огидна і неприйнятна, так як кидати трубку коли захотілося консультанту це не норма при будь-яких розкладах. (навіть якщо я клієнт який прострочив кредит на 1 день). Якщо клієнт завжди виходить на зв’язок, не грубить, такого ж звернення хотілося б і у відповідь. Представник компанії мене запевняла, що лист і смс на телефон з інформацією по кредиту приходили мені вчасно, хоча є точно вказаний час, коли насправді були ці повідомлення. Компанія переводить стрілки “поскаржтеся на свого оператора”, ще кудись, але тільки не на саму компанію. Це просто беззаконня.

 • 1,0 rating

  Не хочуть йти на поступки, жахливі оператори, кидають трубку, домовитися не хочуть, найгірша компанія!!!

  1. 5,0 rating

   Це точно,перший день просрочки, відносяться наче до скотини

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *