Відгуки про Клік Кредит (Clickcredit)

Офіційний сайт: clickcredit.ua
Юридична особа: ТОВ “1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ”. Код ЄДРПОУ: 39861924
Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2542 від 20.10.2015
Свідоцтво Нацкомфінпослуг
APR (річна відсоткова ставка): 818426%
Телефон: (095) 656 11 33
E-mail: support@clickcredit.com.ua
Адреса: 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б
Графік роботи: Пн – Нд з 9:00 до 18:00

Перший кредит
100 – 3000 грн

Повторний
100 – 15000 грн

Ставка
1 % в день

Термін
1 – 20 днів

Вік
18 – 70 років

+ Залишити відгук
 • 1,0 rating

  ‼️ НІКОЛИ!!! не беріть у них кошти, бо знімають потім з карти, по ночам наярюють з іноземних номерів, шлють смс підтвердження, бо хочуть зламати номер. На вайбері те саме. Спочатку було лиш позичальнику, тепер родичам одночасно.

 • Анастасія :
  1,0 rating

  Взагалі жах,а не компанія. Таке саме, хотіла зв’язатися з ними і повідомити про фінансові труднощі що на тиждень буде прострочення сказала якого числа закрию борг, це був оператор в чаті, так само він не міг мені повідомити яка сума повернення буде з простроченням в тиждень, подзвонили мені повідомити що завтра необхідно віддавати кошти, я повідомила що внесу оплату через тиждень, вони фіксують відмову від оплати, я не відмовляюсь повертати борг. Жах. З картки хотіли гроші зняти 3рази, не зняли бо немає коштів . 2рази взяла та хватить. Поверну борг і більше до них не звернусь.. Жахлива компанія.

 • 1,0 rating

  Взяв кредит на 1000 гривен, заходжу через день сума кредиту уже 1297 гривен, але скидка 60% і сума в кінці місяця мала складати 1300 гривен, чого я маю віддавати 297 гривен ні за що? НАЙГІРША МФО

 • Людмила :
  1,0 rating

  Найгірша компанія з усіх фінансових МФО.

 • 1,0 rating

  Днями буде прострочення, намагався заздалегідь зв’язатися з компанією повідомити про фінансові труднощі, вони тільки зафіксували відмову від оплати з незрозумілої мені причини, я не відмовлявся, після чого за стандартною схемою заблокували, додзвонитися до них не можна, на компроміси не йдуть, спілкування адекватного не було, безграмотні оператори, коли не знають, що сказати, просто кидали слухавку зі словами фіксую відмову від оплати, ставлення скотиняче до клієнта, враховуючи, що в мене не було в них прострочення, постійно вчасно платежі були, але їм пофіг…

 • 1,0 rating

  Мій досвід поганий. Співробітники хамлять, погрожують. Це постійно, на день можуть і 15 разів.
  Погрожують прямо. Лякають, у мене дитина вдома боїться бути сама.
  Матюкаються, мене обізвали ”дибілкою”, вони не закриють позику, хоч і заплати. Їм це вигідно.

 • 1,0 rating

  Коли все вчасно віддаси та вони хороші, коли прострочення на зустріч не йдуть. Тільки надзвонюють сусідам рідним і тд. і поширюють інформацію про мене, взагалі нелюди, на реструктуризацію не згодні. Лякають і порушують закон.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *