В сервісі TurboZaim.com.ua зібрані мікрофінансові організації, які видають онлайн кредити без відмови на карту. Для гарантованого оформлення позики рекомендуємо подати заявку відразу в 2-3 компанії. Отримавши кілька позитивних рішень, Ви зможете вибрати найбільш вигідний варіант.
Кредит без відмови
Кредит без відмови – це можливість вирішити фінансові питання з мінімальними зусиллями. Заявка оформляється всього за кілька хвилин. На її обробку та переказ коштів знадобиться близько години. Система онлайн-кредитування працює цілодобово, і звернення розглядаються і у вихідні, і у святкові дні.
Зміст:
- Поради щодо вибору кредитної організації
- Хто може звернутися за кредитом
- Правове регулювання діяльності МФО
- Умови кредитування
- Методика розрахунку платежу за мікропозикою
- Способи видачі позики
Поради щодо вибору кредитної організації
В інтернеті достатньо пропозицій про надання кредиту без відмови терміново. Усі вони від мікрофінансових організацій (МФО). У них дійсно максимальний відсоток схвалень і висока швидкість реакції на запити клієнтів. Однак подібних організацій дуже багато. Офіційно в Україні працює понад півтисячі МФО. Щоб знайти ту, яка запропонує оптимальні умови кредитування, потрібно докласти певних зусиль.
Обираючи кредитора, враховують:
- відповідність пропонованих сум власним потребам;
- умови надання коштів – ставки відсотка, строків переказу грошей і користування ними;
- як можна погасити заборгованість;
- наявність додаткових зборів;
- можливість економії за рахунок різних промоакцій;
- наслідки порушення умов кредитного договору;
- його репутацію, яку оцінюють за відгуками експертів і користувачів. Матеріали можна знайти на спеціалізованих сайтах.
Простіший і швидший спосіб пошуку кредитної організації – використання пошукових систем. Наприклад, на цій сторінці вбудований фільтр, який дасть змогу скласти вибірку з найбільш підходящих програм кредитування з урахуванням встановлених користувачем параметрів.
Хто може звернутися за кредитом
Компанії, які пропонують оформити позику без відмови, висувають мінімальні вимоги до позичальників. Практично всі обмеження встановлені через норми, прописані в законах.
Так мікропозику може отримати громадянин України, який досяг повноліття і має реєстрацію на території країни. Реальна адреса проживання при цьому не має значення. Верхня вікова межа у різних організацій відрізняється і варіюється в межах 75-85 років.
Під час оформлення іноді просять надати ще один документ, наприклад, РНОКПП. Це необхідно для підтвердження особи заявника. З цією ж метою потрібно вказувати номер телефону. Він знадобиться для підтвердження дій користувача на сайті. На телефон надходитимуть СМС з одноразовими паролями, введення яких прирівнюється до згоди абонента на виконання тієї чи іншої операції. Ця ж технологія застосовується під час підпису кредитної документації дистанційним шляхом.
Потенційним клієнтам немає необхідності надавати:
- поруку;
- заставу;
- будь-які поліси страхування;
- доказ факту працевлаштування і тривалість стажу;
- документи, що підтверджують наявність доходу або майна.
Стан кредитної історії вивчають винятково для визначення розміру ставки відсотка і контролю за тим, щоб були дотримані вимоги закону про ліміти на кількість мікропозик. Реального фінансового навантаження МФО не враховують. Також вони не проводять перевірки через роботодавців і близьке оточення (друзів, родичів, колег), тобто нікому не телефонують.
Правове регулювання діяльності МФО
Кілька років тому було ухвалено закон, завдяки якому вдалося упорядкувати сферу мікрокредитування. Відтоді періодично лише ухвалюють поправки до нього, мета яких – поліпшення становища позичальників.
Саме такі доповнення допомогли обмежити розмір сукупної заборгованості перед мікрокредиторами. Уся кредитна документація має бути у відкритому доступі, і у громадян має бути можливість вивчення цих документів на будь-якому етапі взаємодії з МФО.
За роботою мікрофінансових організацій спостерігають фахівці НБУ. Завдяки такому контролю порушники отримують попередження і штрафи, що благотворно впливає на якість надаваних ними послуг. У крайньому разі їх виключають із відповідного реєстру. Для організації це означає фактичну заборону на кредитування громадян.
Умови кредитування
Умови отримання кредиту без відмови онлайн прописуються в кредитному договорі. Типову форму кредитори публікують на своєму сайті. Вона може розташовуватися в нижній частині головної сторінки або в спеціальному розділі “Документи”.
Стандартні умови видачі такі:
- сума – до 10000-20000 гривень;
- термін – до 30-60 діб;
- денна ставка – близько 1%;
- валюта – тільки гривня.
Деякі МФО приваблюють нових клієнтів нульовою процентною ставкою. Але за такими програмами видають до 5000-9000 гривень на 10-15 діб. Для постійних клієнтів, які добре зарекомендували себе і посідають високі позиції у внутрішньокорпоративному рейтингу кредитора, доступні більші суми на термін до 1 року.
Періодично кредитори проводять різні акції, розіграші, вікторини. Учасники можуть виграти призи у вигляді цінних подарунків або купонів на знижки при оформленні чергового кредиту без відмови в Україні. Інформацію про подібні заходи публікують на сайтах. Також відомості поширюють серед передплатників через СМС та електронні листи. Але частіше подібні оголошення можна знайти в профільних групах у соцмережах і месенджерах. Там же розповідається про умови участі.
Причини відмов у наданні мікропозик
Хоча у мікрокредиторів відсоток схвалення заявок сягає 95-97%, і в них бувають відмови. Анкети відхиляють переважно за формальними ознаками. Наприклад, негативні висновки отримують ті, хто не відповідає вимогам кредиторів. Це можуть бути неповнолітні користувачі, а також ті, хто старший за гранично допустимий вік. Якщо для кредитора важливо, щоб його клієнти мали постійну реєстрацію, то він відмовить усім заявникам із тимчасовою пропискою.
Аналогічні відповіді отримують ті, хто не відповідає нормам, встановленим законом. Так заборонено видавати позику людині, яка вже має чинні зобов’язання перед МФО. При цьому громадянин має право звернутися до послуг іншої організації. При перевищенні ліміту будь-яка МФО зобов’язана відхилити запит.
Відмови надходять тим, у кого недійсний цивільний паспорт. Документ оновлюють і при зміні ПІБ, наприклад, при укладенні шлюбу.
Багато проблем завдають помилки. Анкети перевіряються автоматично. Робот просто порівнює те, що написано в заяві, з інформацією, яка зберігається у відкритих базах даних. Тому так важливо уважно перевіряти написання всіх даних. Усі назви, скорочення та інше слід вказувати в тому вигляді, в якому вони надруковані в документах.
Однак потрібно враховувати й такі фактори як збій у системі зберігання та тимчасові затримки в оновленні баз. Так кілька років тому близько 1,5 млн паспортів офіційно вважалися недійсними. Згодом, звісно, помилку виправили, але наслідки у цього збою були.
Програмістам поки що не вдається повністю виключити відмови через технічні помилки. Деякі компанії практикують повторну перевірку відмовних справ менеджерами. У такому разі частка відмов знижується. Інші кредитори воліють економити на утриманні додаткового персоналу.
Однак відмова в кредитуванні в одній МФО не означає заборону на звернення до послуг її конкурентів. До того ж користувач має право подати заявку в вподобану організацію повторно. Можливо, для отримання схвалення досить просто виправити технічну помилку.
Методика розрахунку платежу за мікропозикою
Для визначення розміру платежу мікрокредитори пропонують використовувати онлайн-калькулятори. У мережі багато подібних інструментів, зокрема тому, що кредитори зобов’язані публікувати їх на своїх сайтах.
Аналогічні розрахунки можна виконати самостійно, використовуючи формулу простих відсотків. Вона має такий вигляд:
ПЛАТІЖ = КРЕДИТ + КРЕДИТ х ТЕРМІН х (ВІДСОТОК / 100%), де
- КРЕДИТ – розмір отриманої позики;
- ТЕРМІН – тривалість дії кредитного договору в днях;
- ПРОЦЕНТ – денна ставка відсотка. Ділення на 100% дає змогу привести її до вигляду десяткового дробу, що необхідно для коректності розрахунків.
Якщо припустити, що отримано 7000 гривень на 10 днів під 0,5% на добу, то обчислення набудуть такого вигляду:
ПЛАТІЖ = 7000 + 7000 х 10 х (0,5% / 100%) = 7350 грн
Способи видачі позики
Кредит без відмови на карту переказують. Вона може належати до будь-якої платіжної системи (Visa, MasterCard), але емітентом обов’язково має виступати український банк. Рахунок має бути гривневим, а картка дебетовою.
Під час вибору способу перерахування коштів зазвичай проводять перевірку рахунку. Для цього списують або блокують невелику суму (до 3 гривень). Після верифікації обмеження знімають.
Для перерахування коштів потрібно кілька хвилин, зокрема, якщо транзакція проводиться в нічний час або у вихідні дні. Однак через особливості функціонування банківської сфери гроші можуть затриматися в дорозі до 3-5 діб.
Що відбувається при порушенні строків повернення позики
Наслідки порушення умов повернення позикових коштів детально прописують у кредитному договорі. Робота з боржником починається наступного дня після настання розрахункової дати. Деякі компанії за 1-2 дні до цього надсилають йому нагадування про необхідність повернення боргу.
Клієнту обов’язково повідомляють про пропуск платежу. Повідомлення надсилають у СМС або e-mail. Іноді компанії вважають за краще влаштовувати телефонні переговори. У результаті менеджери можуть оцінити перспективи погашення заборгованості та скласти план подальших дій. Одночасно починається нарахування пені. Досить часто на порушника також чекає штраф.
Подальший розвиток подій залежить від політики, яку реалізує кредитор. Деякі з них вирішують питання самостійно. На початковому етапі вони організовують переговори і готові почекати надходження виплат деякий час. Якщо боржник не виконує домовленості, кредитори звертаються до суду. Останнє має сенс, якщо потенційний відповідач має офіційний дохід або ліквідне майно, вартість якого можна порівняти з розміром заборгованості.
Позивач має право звернутися до суду дистанційно, надіславши всі необхідні документи поштою. Подібні справи розглядають досить швидко (протягом декількох днів) і рішення зазвичай буде на користь кредитної організації. За підсумком розгляду справи виноситься судовий наказ, який позивач передає до Служби судових приставів. Тепер вона займеться стягненням заборгованості. У підсумкову суму будуть включені і всі судові витрати.
Інші кредитори, виявивши прострочену заборгованість, вважають за краще реалізовувати її колекторським агентствам. Порядок укладення таких угод добре відпрацьований. Договори продають пулом (оптом) і з великим (до 70-90%) дисконтом. Право кредитора на подібні угоди зафіксовано в кредитному договорі. Хоча борг реалізується зі значною знижкою, позичальник все одно повинен виконати свої зобов’язання за договором у повному обсязі.
Колектори застосовують досить ефективні методики взаємодії з боржниками. У результаті останні, не витримуючи потужного пресингу, змушені звертатися за захистом своїх прав до Нацбанку, поліції та на профільні інтернет-ресурси.
Раніше було ухвалено закон, спрямований на регулювання діяльності колекторів. Серед іншого в документі було прописано навіть те, яким чином вони можуть спілкуватися з боржником, і як часто. Законом було встановлено заборону на взаємодію з близькими клієнтів. Нещодавно ухвалили ще один закон, який запровадив відповідальність співробітників колекторських агентств за перевищення ними повноважень. Однак і сьогодні ситуація залишається напруженою, незважаючи на всі заходи, яких вживають законотворці та контролюючі органи.
Як офіційно продовжити термін кредитування
Щоб уникнути прострочення, можна оформити пролонгацію. Процедура передбачає офіційне продовження терміну кредитування зі збереженням початкових умов. Послуга платна. Перш ніж запустити процедуру, часто позичальників просять попередньо погасити заборгованість за нарахованими відсотками.
Десь для активації опції слід за 2-3 дні до розрахункової дати написати заяву з проханням оформлення пролонгації. Цей час необхідний менеджерам для оформлення і запуску опції. Десь пролонгацію підключають автоматично наступного дня після настання розрахункової дати за умови, що борг так і не було погашено. У цьому випадку плату за її активацію утримають з рахунку клієнта без його попереднього повідомлення. Підставою для списання стане угода про рекурентні платежі. Її підписують на етапі оформлення кредитної документації.
Пролонгація кредиту без відмови
Деякі компанії зовсім не пропонують таку послугу. Але частина з них все-таки погоджуються піти назустріч клієнту, який потрапив у складну ситуацію. Але в цьому разі доведеться документально довести, що прострочення виникло внаслідок непередбачених обставин.
Пролонгація дає змогу кредиторам отримувати додатковий дохід у вигляді збору за її підключення. Позичальники завдяки цій схемі зберігають рівень кредитного рейтингу БКІ, адже юридично прострочення не виникає. З погляду кредитора, вони зберігають статус благонадійних клієнтів, що дає змогу, як і раніше, користуватися всіма преференціями, які доступні даній категорії користувачів: отримувати більші суми, кредитуватися під менший відсоток.
Юридична інформація, правові документи та ліцензії
Організація | Юридична особа | Розпорядження Нацкомфінпослуг | Контакти | Адреса |
---|---|---|---|---|
MyCredit | ТОВ "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ". Код ЄДРПОУ: 39861924 | № 2542 від 20.10.2015 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 214 111 support@mycredit.ua | 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б |
Miloan | ТОВ "МІЛОАН". Код ЄДРПОУ: 40484607 | № 1709 від 14.07.2016 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | (044) 337 36 67 info@miloan.ua | 01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21 |
Moneyveo | ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246 | № 888 від 21.03.2013 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 21 9393 support@moneyveo.ua | 01015, м Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх |
Alex Credit | ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 41346335 | № 3395 від 08.08.2017 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | (093) 618 64 64 mail@alexcredit.com.ua | 49044, м. Дніпро, вул. Якова Самарського, буд. 12А |
CreditKasa | ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598 | № 2565 від 01.08.2013 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 200 221 info@creditkasa.com.ua | 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 |
SOS credit | ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128 | № 2015 від 20.08.2015 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 211 767 (044) 36 36 767 | 04070, Київ, вул. Почайнинська 23 |
CreditPlus | ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230 | № 426 від 28.02.2017 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 (800) 753-363 info@creditplus.ua | 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А |
Credit7 | ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492 | № 394 від 19.03.2019 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 33 07 33 info@credit7.ua | 02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, буд. 25, п. 318 |
Money4you | ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369 | ФК № В0000207 від 08.04.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 330 024 info@money4you.com.ua | 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87 |
Швидко Гроші | ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833 | № 230 від 28.04.2011 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 50 10 20 info@sgroshi.com | 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А |
CLY | ТОВ "ЗАЙМЕР". Код ЄДРПОУ: 42146903 | № 1390 від 07.08.2018 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 067 530 25 07 info@cly.com.ua | 04071, м. Київ, вул. Ярославська 5\2В |
SlonCredit | ТОВ "СЛОН КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 42350798 | ФК № В0000088 від 27.11.2020 Свідоцтво НБУ | 0 800 33 03 83 info@sloncredit.com.ua | 03062, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 90-а |
Нові Кредити | ТОВ "ФК "НОВІ КРЕДИТИ". Код ЄДРПОУ: 42152351 | ФК № В0000286 від 08.07.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 301 008 info@novikredyty.com.ua | 02002, м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А |
SelfieCredit | ТОВ "СЕЛФІ КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 43979069 | ФК № В0000369 від 21.09.2021 Свідоцтво НБУ | 044 333 43 56 info@selfiecredit.com.ua | 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1 |
Твоя Позика | ТОВ “БІЗПОЗИКА”. Код ЄДРПОУ: 41084239 | № 961 від 06.04.2017 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 211 503 office@tpozyka.com | 01133, м. Київ, вул. Генерала Алмазова 13, офіс 524 |
Додам | ТОВ “ФК “ВІВА КАПІТАЛ”. Код ЄДРПОУ: 40860735 | ФК № 822 від 22.11.2016 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 30 53 53 | 20603, Черкаська обл., Звенигородський р-н, місто Шпола, вул. Таранця, буд. 20 |
Ewa Cash | ТОВ “ФК “ТАЙГЕР ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 43561909 | ФК № В0000150 від 08.02.2021 Свідоцтво НБУ | (044) 300 29 62 info@ewacash.com.ua | 79018, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, кор. 28 |
Credos | ТОВ “УКР КРЕДИТ ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 38548598 | № 2565 від 01.08.2013 Свідоцтво НБУ | 0 800 200 221 info@credos.com.ua | 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 |
Easy Cash | ТОВ “ІННОВАЦІЯ КОМПАНІ”. Код ЄДРПОУ: 43564077 | ФК № 1399 від 30.04.2020 Свідоцтво НБУ | 063 316-30-30 info@eazycash.com.ua | м. Київ, провулок Новопечерський, 18, офіс 32 |
Avans Credit | ТОВ “АВАНС КРЕДИТ”. Код ЄДРПОУ: 43619089 | ФК № В0000448 від 02.12.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 20 25 20 info@avans.credit | 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72 |
Tengo | ТОВ “МІЛОАН”. Код ЄДРПОУ: 40484607 | № 1709 від 14.07.2016 Свідоцтво НБУ | 044 337 00 37 info@tengo.com.ua | 01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21 |
FinX | ТОВ “ФК “КРЕДІПЛЮС”. Код ЄДРПОУ: 40474269 | ФК № В0000418 від 02.11.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 753 000 | 04107, м. Київ, вул. Багговутівська, буд 17-21 |
Finsfera | ТОВ “ІННОВА ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 44127243 | ФК № В0000242 від 14.05.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 31 01 11 support@finsfera.ua | 04053, м. Київ, Вознесенський узвіз, 14, офіс 16/58 |
Clickcredit | ТОВ “1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ”. Код ЄДРПОУ: 39861924 | № 2542 від 20.10.2015 Свідоцтво НБУ | (095) 656 11 33 support@clickcredit.com.ua | 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б |
NaVse | ТОВ “УКР КРЕДИТ ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 38548598 | № 2565 від 01.08.2013 Свідоцтво НБУ | 0 800 200 221 info@navse.com.ua | 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 |
FinBar | ТОВ “АВАНС КРЕДИТ”. Код ЄДРПОУ: 43619089 | ФК № В0000448 від 02.12.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 20 10 40 info@finbar.com.ua | 01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15А |
Prostocredit | ТОВ “ФК “ПРОСТО КРЕДИТ”. Код ЄДРПОУ: 43601144 | ФК № В0000260 від 04.06.2021 Свідоцтво НБУ | 0 (800) 33-34-34 info@prostocredit.com.ua | 01054, м. Київ, вул. Франка Івана, б. 40б, оф. 206 |
Lovilave | ТОВ “ФК “КІФ”. Код ЄДРПОУ: 42359240 | ФК № 1255 від 10.10.201 Свідоцтво НБУ | 067 561 38 04 hello@lovilave.com.ua | 03150, м. Харків, вул. Отакара Яроша, 24б |
StarFin | ТОВ “СТАР ФАЙНЕНС ГРУП”. Код ЄДРПОУ: 44022416 | ФК № В0000322 від 13.08.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 202 233 info@starfin.com.ua | 03150, м. Київ, вул. Фізкультури, буд. 30В |
Procent | ТОВ “ФК “ПРОЦЕНТ”. Код ЄДРПОУ: 41466388 | ФК № 955 від 14.11.2017 Свідоцтво НБУ | (050) 872 11 44 support@procent.com.ua | 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, буд 48 |
KLT Credit | ТОВ “КЛТ КРЕДИТ”. Код ЄДРПОУ: 40076206 | № 3479 від 29.12.2015 Свідоцтво НБУ | (044) 334 50 79 support@kltcredit.com.ua | 03035, м. Київ, пл. Солом’янська, буд. 2, прим. 04 |
AviraCredit | ТОВ “ФК “АВІРА ГРУП”. Код ЄДРПОУ: 43174156 | ФК № 1313 від 11.01.2020 Свідоцтво НБУ | (044) 498 68 98 | 04071, м. Київ, ВУЛ. ЯРОСЛАВСЬКА, 5/2В |
Дата останнього оновлення: 02.11.2024
Порівняльний аналіз та аналітику підготував:
Профіль в LinkedIn и Facebook