В сервісі TurboZaim.com.ua зібрані мікрофінансові організації, які видають онлайн кредити без дзвінків на карту. Для гарантованого оформлення позики рекомендуємо подати заявку відразу в 2-3 компанії. Отримавши кілька позитивних рішень, Ви зможете вибрати найбільш вигідний варіант.
Кредит без дзвінків
Кредит без дзвінків онлайн – це не абсолютне зло, як вважає дехто, а можливість швидко і без бюрократії вирішити фінансові питання. Усе, що можна вирішити грошима, не проблеми, а витрати. З такою філософією життя легше і простіше жити. Особливо зараз, коли отримати кредит на карту без дзвінків і довідок може майже кожен повнолітній українець. На нашому сервісі зібрані найцікавіші та найвигідніші пропозиції кредитних компаній, якими ви можете скористатися просто зараз. А якщо виникнуть питання щодо сервісів, відсотків, вимог, то відповіді на них ви отримаєте з цієї статті.
Зміст:
- Як вибирати кредитора
- Суми, строки, процентні ставки
- Чому відмовляють у видачі кредиту
- Приклад розрахунку відсотків за кредитом
- Що буде, якщо не платити за кредитом
Як вибирати кредитора
Кредит без дзвінків родичам, на роботу, візитів до офісу та інших складнощів пропонують багато сервісів. Як вибрати, якому довіряти? Можна взяти на озброєння правило трьох кроків: вибрати найвідоміші, з них – найзручніші, з отриманих – організації з видачі позик, що пропонують найвигідніші умови. Звучить просто, але як відрізнити сумнівні сервіси від легальних?
Про надійних кредиторів говорять, причому і хороше, і погане. Сама наявність численних відгуків, оглядів, згадок кредитної компанії свідчить про те, що її послугами користуються. Тому сервіси онлайн кредитів без дзвінків в Україні для підтвердження можна шукати якраз за цим критерієм: відбирати ті, що на слуху і в топах “відгуків” та стрічки ютуба.
Зручність – суб’єктивна якість. У цьому кожен має сформувати власний набір критеріїв. Наприклад, не всі люблять спілкуватися телефоном із незнайомцями і взагалі брати слухавку на дзвінки з незнайомих номерів. У такому разі рішенням може бути використання сервісів, що видають позики без дзвінків. У таких підписання договору виконується в електронному вигляді – за допомогою введення коду з повідомлення. Іноді через відсутність особистого спілкування менеджери можуть вимагати трохи більше документів, наприклад, просять фото водійського посвідчення або фото з паспортом у руках. Це потрібно для скорингу клієнта і тільки підвищує шанси на отримання грошей.
Так і з іншими якостями, що визначають зручність сервісу: визначаємо, відсіюємо невідповідні варіанти, зберігаємо список відповідних.
Відбір за тим, наскільки вигідні умови пропонує фінансова компанія, пояснень навряд чи потребує. Хіба що під час підрахунку того, наскільки вигідним буде той чи інший тариф на кредит, слід ретельно вивчати приклад договору і “дрібний шрифт” і перераховувати відсотки в річні, якщо вони зазначені іншим чином. Маркетингові хитрощі ніхто не скасовував: те, що на перший погляд здається привабливим “гачком”, на ділі може виявитися “листковим пирогом” прихованих комісій і складних штрафних систем. Зрозуміло, що позичити гроші зазвичай треба терміново, але виділення краплини часу на уважне вивчення умови “на холодну голову” підстрахує від потрапляння в боргову яму.
Вимоги до позичальників: кому видають мікропозики
Впровадження сучасних технологій і цифровізація фінансової галузі дають змогу кредитним компанія видавати позики без дзвінків. В арсеналі менеджерів МФО безліч інструментів для перевірки анкет з даними потенційних позичальників. Для перевірки часто навіть не потрібно вчитуватися в інформацію і пильно оглядати надіслані скан-копії документів, що засвідчують особу.
Підробки і спроби шахрайства з боку заявників присікають на корені, не варто і намагатися. Зате більшість реальних заявок на оформлення кредиту отримують схвалення, звідси і статистика – до 95% анкет проходять скоринг. Тобто не дають гроші в борг здебільшого тим, хто намагається обдурити сервіс або числиться в глобальних базах завзятих боржників. Такі списки використовують у галузі й не публікують у відкритому доступі, але не потрібно дивуватися, що у світі тотальної діджиталізації МФО знають про своїх клієнтів набагато більше, ніж ті можуть уявити.
Вимоги до позичальників кожна контора встановлює на свій розсуд. У загальному вигляді для отримання грошей потрібно відповідати мінімум такому набору вимог:
- мати паспорт громадянина з постійною реєстрацією;
- бути клієнтом будь-якого банку, щоб на наявну карту отримати позикові кошти.
Вік позичальника не може бути молодшим за 18 років, у деяких випадках – молодшим за 21 рік. Постійна робота, бізнес, майно – все це ніхто перевіряти не буде, тому тут усе залежить від чесності заявника. З іншого боку, якщо занадто сильно прикрасити реальний стан справ у заявці на онлайн кредит без дзвінків на картку, є ризик отримати відмову через непроходження автоматичної скорингової перевірки.
Правове регулювання ринку онлайн-кредитів: наскільки законні МФО
Мікрофінансові компанії працюють у правовому полі держави: вони платять податки і мають усі ті самі права зі стягнення боргів, як державні та приватні банки. Щоб не втомлювати деталями і тонкощами бюрократичних формулювань, просто прийміть той факт, що мікропозики – це не підпільні кредити, а цілком законні сервіси з видачі невеликих (порівняно з банківськими) кредитів.
Унаслідок того, що організації, які видають позики, працюють у законі, на їхню діяльність накладаються деякі обмеження. Наприклад, клієнти компаній цього типу можуть бути впевнені, що їх повідомлять про всі “продані” послуги та опції, не нав’яжуть зайвого, не отримають на них “лівий” кредит тощо. Інакше компанії доведеться за це відповідати, що точно нікому не потрібно. І це одна з ключових причин того, що популярні сервіси безпечніші за “нових гравців”: їм не вигідно ризикувати репутацією, а отже, їхні клієнти в більшій безпеці щодо складних схем і “дрібного шрифту” в договорах.
Суми, строки, процентні ставки
Скільки дадуть і під який відсоток – залежить від багатьох факторів, які довго перераховувати. У загальному вигляді відсоток призначає контора, а розмір позики запитує клієнт у заявці. Якщо очікування і умови зійдуться в одній точці, то угода відбудеться. Що стосується загальних для галузі мінімумів і максимумів, то можна визначити їх так: позики рідко дають більше, ніж на рік, а сума найчастіше не перевищує 30 000 гривень.
Перший кредит завжди дешевий, часто навіть безкоштовний. Новим клієнтам сервіси мікропозик пропонують особливі умови – невеликі гроші в борг під 0,01%. Такий кредит на картку без дзвінків і поручителів виглядає підозріло, адже компанія ж повинна на чомусь заробляти. Але підступу як такого немає – це наслідок конкуренції всередині галузі та бажання працювати на перспективу.
Скорингові сервіси, які використовують кредитні компанії, показують ступінь надійності клієнта. Відповідно, спираючись на них можна побачити, наскільки потенційному клієнту можна довіряти в питанні своєчасного повного погашення зобов’язань. Якщо людині можна довіряти, відповідно вигідно зробити її не разовим, а постійним клієнтом. Особливо з огляду на статистику, яка свідчить про високу частоту повторних звернень за позиками в тих, хто взяв хоча б одну.
Терміни, на які дають гроші, в середньому від 1 до 6 місяців. Враховуючи, що відсоток за користування сумою кредитор нараховує щодня, віддати раніше завжди вигідніше, ніж тягнути до останнього. Ось тільки можливість погасити до терміну з вигодою для себе у вигляді економії на відсотку не всі компанії залишають, тож це ще один привід заздалегідь читати договір. Також рішенням у такому разі є вибір найменшого терміну з допустимих з урахуванням ризиків не зібрати достатню суму в потрібний час. Простіше кажучи, вигідно вибирати найкоротшу позику з тих, які 100% вийде повернути вчасно, так завжди вигідніше.
Чому відмовляють у видачі кредиту
За часів, коли кожна реклама кредитної компанії акцентує увагу на власній безвідмовності, відмова як така викликає подив. Але за досить високого середнього відсотка позитивних рішень, близько 5% від усіх заявок на онлайн кредит без дзвінка все ж таки відхиляють і причини цього можуть бути найрізноманітнішими.
Найчастіша причина відмови у видачі мікропозики – неправильно заповнена анкета. В анкетах помиляються як навмисне, щоб перевірити “стійкість системи”, так і ненавмисно, наприклад, у поспіху. Буквально 10 років тому помилку могли не помітити, адже більшість заявок оцінювали вручну. У наші дні помилка в номері паспорта завжди призведе до відмови, тому що автоматична перевірка просто не пропустить анкету на перевірку до менеджера. Такий самий “відсів” не пройдуть анкети, які заздалегідь не підходять під вимоги сервісу: на недійсні паспорти, від повнолітніх, людей без прописки і згенерованих сумнівними сервісами діпфейків.
Друга за популярністю причина відмови в позиці – перевищення кредитного навантаження на клієнта. Коли боргів і без того багато, сервіс позику не видасть, тому що цього вимагає закон. Законодавство у сфері фінансових послуг забороняє компанія видавати гроші під відсотки тим, хто не зможе платити за зобов’язаннями. Адже після сплати всіх платежів у боржника за кредитами мають залишатися гроші на життя. А приховати те, що борги є, не вийде, у МФО достатньо своїх джерел для оцінки реальної платоспроможності заявника.
Важливий момент: відмова у видачі грошей в одному сервісі не означає, що відмовлять усі. Можливо, слід запитувати меншу суму і на інший термін повернення, а можливо, слід уважніше заповнювати анкету і не припуститися помилок. У будь-якому разі, якщо іншого виходу, як узяти в борг, немає, не слід опускати руки, завжди можна зв’язатися з менеджером сервісу і спробувати обговорити альтернативні умови оформлення кредиту. Вихід є завжди.
Приклад розрахунку відсотків за кредитом
Кредити дають під простий і складний відсоток. Число простого відсотка завжди нижче, але розраховують його від усієї суми, незалежно від того, як швидко позичальник її повертатиме. Складний відсоток частіше більший, зате що швидше погашати позику, то менше доведеться платити за підсумком. Річ у тім, що складні відсотки рахують від боргу, що залишився, що менший залишок – то менший відсоток нараховують на нього в наступний період.
Для прикладу розглянемо взятий онлайн кредит без дзвінків на суму 100 тисяч грн. Припустимо, що 100 тисяч оформлено під 0,1% на день. У такому разі за 10 днів користування таким кредитом під простий відсоток потрібно буде переплатити крім тіла позики 1% – тисячу гривень. Переплата невелика, особливо якщо врахувати, що гроші частіше беруть для заробітку на них, ніж для безповоротного вкладу.
Найчастіше 1% – це максимальна вартість позики в МФО. Для розуміння чому так краще вивчити законодавчу базу. Проте, навіть 1% за позику беруть рідко, зазвичай йдеться про значно менші суми, і в світлі поточних економічних реалій цілком вигідним рішенням може бути оформлення позики для заробітку з неї на депозиті, але це в жодному разі не рекомендація, якщо хтось і бере в борг, то лише на те, що йому самому потрібно, без усіляких сумнівних схем і дотримання чужих порад.
Як отримати гроші: на картку або готівкою
Для отримання позикових грошей в онлайн-сервісах знадобиться банківська карта. Найвигідніше позичати на просту дебетову картку (не на кредитку), тому що з неї зазвичай можна безкоштовно зняти готівку. Якщо немає зарплатної чи іншої картки, її можна безкоштовно оформити в будь-якому зручному і відповідному банку.
Для отримання позики на картку в анкеті потрібно вказати її реквізити. Тут важливо пам’ятати, що номера картки цілком достатньо або навіть телефону, до якого вона прив’язана. Усі інші дані, особливо ті, що знаходяться на стороні розміщення магнітної смуги, нікому передавати не слід – для відправлення переказу вони не потрібні.
Що буде, якщо не платити за кредитом
Відповідальність за непогашену позику повною мірою лежить на позичальнику. Умови договору потрібно виконувати, а якщо немає такої можливості, шукати шляхи вирішення проблеми. Найпростіший і найзрозуміліший – зв’язатися з кредитором і обговорити пропоновані ним варіанти, наприклад, реструктуризацію або переукладення договору. А ось ховатися від стягувачів боргу погана ідея, тому що вони можуть піти до суду, і тим самим створять боржнику безліч проблем, аж до конфіскації майна.
Штрафи і пені за несвоєчасне внесення платежів за кредитом завжди вказані в договорі. Уже підписуючи угоду про отримання грошей у кредитора позичальник знає, яка відповідальність чекає на нього в разі невиконання умов зі свого боку. Також сервіси з видачі позик часто в доповненнях вказують можливі варіанти рішень на випадок, якщо вчасно у людини не буде на руках потрібної суми. Навіть якщо таких варіантів не прописано, у разі ризику не повернути гроші вчасно краще заздалегідь звернутися до представника позичальника і запросити варіанти, які компанія зможе запропонувати.
Чи можна продовжити термін повернення кредиту
Сумлінні платники можуть завжди розраховувати на лояльність кредиторів. Мікрокредитним організаціям не вигідно взагалі не отримати назад виданих коштів, тому в разі складнощів із погашенням вони охоче йдуть назустріч клієнтам. Найпоширеніший спосіб “мирної угоди” в разі прострочення – пролонгація позики.
Пролонгація або продовження кредиту – це новий договір, який кредитор і позичальник укладають за згодою сторін. Пролонгація передбачає, що поточний договір закривається, але відкривається новий. Це нібито сам кредитор погасив борг позичальника перед собою грошима, виданими як позика за пролонгацією. Це дає час на пошуки грошей для повернення, не позначається на кредитній історії і позбавляє ризику стати відповідачем у судовому розгляді з приводу простроченого боргу.
Альтернатива пролонгації – реструктуризація боргу. На такий крок кредитор іде в разі, коли зрозуміло, що пролонгація ніяк не допоможе. Під час реструктуризації з боржника вимагають повернути тіло кредиту і штрафи. Причому терміни затверджуються заново в рамках, доступних боржнику. Зазвичай після розрахунку за реструктуризованим кредитом компанія більше з цим клієнтом працювати не хоче, а його рейтинг знижується. Але це все одно краще, ніж боргова яма з перспективою визнання себе банкрутом.
Будь-які позики без дзвінків в Україні потрібно оформляти в повній впевненості у власній платоспроможності. У разі виникнення складнощів не треба ховатися від кредитора, прямий контакт і узгодження нового договору вигідніше за розгляди в суді з перспективою конфіскації майна на користь кредитора.
Юридична інформація, правові документи та ліцензії
Організація | Юридична особа | Розпорядження Нацкомфінпослуг | Контакти | Адреса |
---|---|---|---|---|
MyCredit | ТОВ "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ". Код ЄДРПОУ: 39861924 | № 2542 від 20.10.2015 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 214 111 support@mycredit.ua | 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б |
Miloan | ТОВ "МІЛОАН". Код ЄДРПОУ: 40484607 | № 1709 від 14.07.2016 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | (044) 337 36 67 info@miloan.ua | 01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21 |
Moneyveo | ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246 | № 888 від 21.03.2013 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 21 9393 support@moneyveo.ua | 01015, м Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх |
Alex Credit | ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 41346335 | № 3395 від 08.08.2017 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | (093) 618 64 64 mail@alexcredit.com.ua | 49044, м. Дніпро, вул. Якова Самарського, буд. 12А |
CreditKasa | ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598 | № 2565 від 01.08.2013 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 200 221 info@creditkasa.com.ua | 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 |
SOS credit | ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128 | № 2015 від 20.08.2015 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 211 767 (044) 36 36 767 | 04070, Київ, вул. Почайнинська 23 |
CreditPlus | ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230 | № 426 від 28.02.2017 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 (800) 753-363 info@creditplus.ua | 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А |
Credit7 | ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492 | № 394 від 19.03.2019 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 33 07 33 info@credit7.ua | 02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, буд. 25, п. 318 |
Money4you | ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369 | ФК № В0000207 від 08.04.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 330 024 info@money4you.com.ua | 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87 |
Швидко Гроші | ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833 | № 230 від 28.04.2011 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 50 10 20 info@sgroshi.com | 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А |
CLY | ТОВ "ЗАЙМЕР". Код ЄДРПОУ: 42146903 | № 1390 від 07.08.2018 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 067 530 25 07 info@cly.com.ua | 04071, м. Київ, вул. Ярославська 5\2В |
SlonCredit | ТОВ "СЛОН КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 42350798 | ФК № В0000088 від 27.11.2020 Свідоцтво НБУ | 0 800 33 03 83 info@sloncredit.com.ua | 03062, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 90-а |
Нові Кредити | ТОВ "ФК "НОВІ КРЕДИТИ". Код ЄДРПОУ: 42152351 | ФК № В0000286 від 08.07.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 301 008 info@novikredyty.com.ua | 02002, м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А |
SelfieCredit | ТОВ "СЕЛФІ КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 43979069 | ФК № В0000369 від 21.09.2021 Свідоцтво НБУ | 044 333 43 56 info@selfiecredit.com.ua | 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1 |
Твоя Позика | ТОВ “БІЗПОЗИКА”. Код ЄДРПОУ: 41084239 | № 961 від 06.04.2017 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 211 503 office@tpozyka.com | 01133, м. Київ, вул. Генерала Алмазова 13, офіс 524 |
Додам | ТОВ “ФК “ВІВА КАПІТАЛ”. Код ЄДРПОУ: 40860735 | ФК № 822 від 22.11.2016 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 30 53 53 | 20603, Черкаська обл., Звенигородський р-н, місто Шпола, вул. Таранця, буд. 20 |
Ewa Cash | ТОВ “ФК “ТАЙГЕР ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 43561909 | ФК № В0000150 від 08.02.2021 Свідоцтво НБУ | (044) 300 29 62 info@ewacash.com.ua | 79018, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, кор. 28 |
Credos | ТОВ “УКР КРЕДИТ ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 38548598 | № 2565 від 01.08.2013 Свідоцтво НБУ | 0 800 200 221 info@credos.com.ua | 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 |
Easy Cash | ТОВ “ІННОВАЦІЯ КОМПАНІ”. Код ЄДРПОУ: 43564077 | ФК № 1399 від 30.04.2020 Свідоцтво НБУ | 063 316-30-30 info@eazycash.com.ua | м. Київ, провулок Новопечерський, 18, офіс 32 |
Avans Credit | ТОВ “АВАНС КРЕДИТ”. Код ЄДРПОУ: 43619089 | ФК № В0000448 від 02.12.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 20 25 20 info@avans.credit | 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72 |
Tengo | ТОВ “МІЛОАН”. Код ЄДРПОУ: 40484607 | № 1709 від 14.07.2016 Свідоцтво НБУ | 044 337 00 37 info@tengo.com.ua | 01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21 |
FinX | ТОВ “ФК “КРЕДІПЛЮС”. Код ЄДРПОУ: 40474269 | ФК № В0000418 від 02.11.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 753 000 | 04107, м. Київ, вул. Багговутівська, буд 17-21 |
Finsfera | ТОВ “ІННОВА ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 44127243 | ФК № В0000242 від 14.05.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 31 01 11 support@finsfera.ua | 04053, м. Київ, Вознесенський узвіз, 14, офіс 16/58 |
Clickcredit | ТОВ “1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ”. Код ЄДРПОУ: 39861924 | № 2542 від 20.10.2015 Свідоцтво НБУ | (095) 656 11 33 support@clickcredit.com.ua | 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б |
NaVse | ТОВ “УКР КРЕДИТ ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 38548598 | № 2565 від 01.08.2013 Свідоцтво НБУ | 0 800 200 221 info@navse.com.ua | 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 |
FinBar | ТОВ “АВАНС КРЕДИТ”. Код ЄДРПОУ: 43619089 | ФК № В0000448 від 02.12.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 20 10 40 info@finbar.com.ua | 01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15А |
Prostocredit | ТОВ “ФК “ПРОСТО КРЕДИТ”. Код ЄДРПОУ: 43601144 | ФК № В0000260 від 04.06.2021 Свідоцтво НБУ | 0 (800) 33-34-34 info@prostocredit.com.ua | 01054, м. Київ, вул. Франка Івана, б. 40б, оф. 206 |
Lovilave | ТОВ “ФК “КІФ”. Код ЄДРПОУ: 42359240 | ФК № 1255 від 10.10.201 Свідоцтво НБУ | 067 561 38 04 hello@lovilave.com.ua | 03150, м. Харків, вул. Отакара Яроша, 24б |
StarFin | ТОВ “СТАР ФАЙНЕНС ГРУП”. Код ЄДРПОУ: 44022416 | ФК № В0000322 від 13.08.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 202 233 info@starfin.com.ua | 03150, м. Київ, вул. Фізкультури, буд. 30В |
Procent | ТОВ “ФК “ПРОЦЕНТ”. Код ЄДРПОУ: 41466388 | ФК № 955 від 14.11.2017 Свідоцтво НБУ | (050) 872 11 44 support@procent.com.ua | 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, буд 48 |
KLT Credit | ТОВ “КЛТ КРЕДИТ”. Код ЄДРПОУ: 40076206 | № 3479 від 29.12.2015 Свідоцтво НБУ | (044) 334 50 79 support@kltcredit.com.ua | 03035, м. Київ, пл. Солом’янська, буд. 2, прим. 04 |
AviraCredit | ТОВ “ФК “АВІРА ГРУП”. Код ЄДРПОУ: 43174156 | ФК № 1313 від 11.01.2020 Свідоцтво НБУ | (044) 498 68 98 | 04071, м. Київ, ВУЛ. ЯРОСЛАВСЬКА, 5/2В |
Дата останнього оновлення: 05.10.2024
Порівняльний аналіз та аналітику підготував:
Профіль в LinkedIn и Facebook