В сервісі TurboZaim.com.ua зібрані мікрофінансові організації, які видають онлайн кредити під 0% на карту. Для гарантованого оформлення позики рекомендуємо подати заявку відразу в 2-3 компанії. Отримавши кілька позитивних рішень, Ви зможете вибрати найбільш вигідний варіант.





























































































Кредит 0%
Кредит онлайн під 0 відсотків – приваблива пропозиція, в якій, проте, вбачається підступ. Не одразу зрозуміло, в чому полягає вигода кредитних компаній давати такі гроші, не нараховуючи відсотки за користування отриманою на час сумою. Проте вигода є, інакше практично всі легальні мікрофінансові організації не стали б пропонувати подібне кожному новому клієнту, пропущеному скоринговим сервісом. Розбираємося: як і хто може оформити онлайн позику під 0 відсотків, а також із причинами відмов у видачі та варіантами дій у разі неможливості вчасно розрахуватися за зобов’язаннями.
Зміст:
- Як вибрати порядного кредитора
- Суми, терміни, відсотки
- Чому заявку на кредит можуть відхилити
- Що буде, якщо не платити за боргом у строк
Як вибрати порядного кредитора
Перш ніж переходити до вибору кредитора, розберемося з тим, хто і навіщо дає в борг. Найчастіше безвідсоткові позики – маркетинговий хід, завдяки якому кредитні сервіси збирають інформацію про потенційних клієнтів для підтримки контакту з ними. Логіка така, що той, хто одного разу взяв у борг і своєчасно його погасив, – надійна людина, яка з високою ймовірністю знову прийде по позику. На тлі конкуренції в галузі МФО зацікавлені в лояльності таких людей, звідси і небачена щедрість – безвідсоткові позики.
Від видачі кредитів під 0% кредитори в накладі не залишаються. Адже такі “смачні” пропозиції доступні тільки новим клієнтам, які бажають взяти трохи грошей на короткий час. Кожна МФО встановлює свої умови, але найпоширеніші: вік з 18 років на термін до 2 тижнів. І тут потрібно розуміти, що відсоток на нарахують тільки в одному випадку – при повному своєчасному поверненні. Будь-які прострочення загрожують штрафами і перерахунком відсотків. Умови розрахунку прописані в договорі, його треба читати уважно і кілька разів, навіть якщо поспішаєте отримати гроші і кожна хвилина на рахунку.
За пропозицією видати позику не завжди ховається кредит 0.1% у звичному розумінні цього слова. Відсутність відсотків може на практиці вказувати на те, що гроші дадуть на умовах повернення їх із фіксованою переплатою. Це як послуга: купівля деякої кредитної суми за фіксованою ціною. За цією схемою будуються розстрочки, настільки популярні в інтернет-магазинах і на маркетплейсах. І це ще один привід уважно читати договір. Тому що є ймовірність оформити, наприклад, 10 тисяч у борг, а отримати тільки 90% від суми, тому що решту 10% відразу ж забере собі компанія як платіж за надану послугу. І тут треба розуміти, що повертати треба буде саме 10 тисяч – ніякого обману, просто незвична форма кредитування.
Для вибору кредитора, який виявиться досить порядним і не додасть у договір прихованих комісій та інших неприємних доповнень, перед відправленням заявки корисно читати відгуки, уважно вивчати реквізити компанії на сайті, перевіряти наявність ліцензії та ознайомитися з прикладом договору, який зазвичай публікується у відкритому доступі. Зрозуміло, коли терміново потрібні гроші, знайти на перераховане час і сили – та ще задачка. Саме тому корисно мати в запасі 2-3 перевірених сервіси, в яких у разі форс-мажору можна позичити на нормальних умовах і без ризику провалитися в боргову яму через явно прописані в угоді кабальні умови. У нашому агрегаторі представлено широкий вибір сервісів із найрізноманітнішими умовами, підходящий точно знайдеться, якими б не були вимоги.
Як точно отримати кредит: вимоги МФО до позичальників
Мікрофінансові сервіси зацікавлені в тому, щоб працювати тільки з сумлінними позичальниками. Для цього “за лаштунками” сайтів анкети заявників перевіряють одразу кілька скорингових систем, після яких проводиться ручна перевірка менеджером. Незважаючи на це шанси отримати позику без проблем є у 9 з 10 тих, хто звернувся. У загальному вигляді вимоги до потенційних клієнтів виглядають просто:
- вік у діапазоні від 21 до 65 років;
- постійна реєстрація в чинному цивільному паспорті;
- відсутність проблем із законом;
- наявність банківської картки та телефонного номера, що дасть змогу отримати позикові кошти безготівково.
Як нескладно помітити, іпотека, автокредити і записи в трудовій книжці позикодавцям категорично не цікаві. Погана кредитна історія, зіпсована дрібними простроченнями і овердрафтами за банківськими кредитними картками, також не є приводом для відмови. На сьогодні всю потрібну для оцінки платоспроможності інформацію кредитні агенти отримують неявно – за допомогою наявних баз даних і сервісів, тому заповнення анкет-заявок для клієнтів максимально спрощено. Головне не помилитися з введенням даних і не запитувати суму, що явно перевищує межу кредитного навантаження.
Наскільки законні МФО: правове регулювання сфери кредитування
Коли кредитні компанії тільки зайшли на український ринок, вони працювали переважно в рамках “сірих” схем. Але часи змінилися, зараз “підпільна” діяльність, тим більше з публічним залученням клієнтів з інтернету, фактично неможлива. Важко уявити собі схему, за якої компанія видаватиме кредити, не маючи на це ліцензії, і при цьому вимагатиме їх повернення. Тому не потрібно вірити тим, хто відносить МФО до нелегального бізнесу – кредитні сервіси платять податки і не ховаються від закону, очікуючи того ж від своїх клієнтів.
На українському ринку працюють щонайменше тисяча мікрофінансових компаній, чия діяльність є повністю легальною і підтверджена відповідними документами. Перевірити легальність можна за даними юридичної інформації, що публікується на офіційному сайті. Це дає впевненість у тому, що не обдурять клієнта, але також зобов’язує виконувати всі взяті зобов’язання, інакше доведеться відповідати перед законом. Сьогодні немає місця залякуванням та іншим дивним способом мотивації до повернення боргів з минулого, всі питання відносин між кредитором і позичальником вирішуються через суд з усіма наслідками, що випливають з цього.
Суми, терміни, відсотки
Кредитуватися найбезпечніше на суму, що дорівнює мінімальній гострій потребі. Простіше кажучи, позичати потрібно якомога менше і рідше. Навіть якщо після заповнення заявки з сервісу передзвонюють із пропозицією взяти більше, наприклад, тому що тоді відсоток буде нижчим, не варто приймати пропозицію. Навіть коли йдеться про той самий нульовий відсоток або wellcome-кредит під 0 відсотків на карту, брати більше, ніж потрібно, завжди небезпечно тим, що витратити – не складно, важче – потім усе вчасно повернути.
У кредит під відсотки дають різні суми – від кількох тисяч гривень до сотні тисяч, іноді дають і більше, але під заставу. На “нульових” тарифах рідко пропонують більше ста тисяч. Це деякий конкретний мінімум, усереднений і не гарантований. Найчастіше розмір потенційно схваленого кредиту скорингові сервіси встановлюють відповідно до зазначеного розміру доходу. Людині з доходом 30 тисяч на місяць зі зрозумілих причин мало хто погодиться позичити на два тижні п’ятдесят тисяч.
Терміни кредитування в мікрофінансовій сфері – до року. При тому, що мікропозики беруть скоріше для закриття термінових фінансових потреб, то вони найвигідніші на коротких відрізках – до місяця. З огляду на те, що відсоток за день користування позиковою сумою може сягати 2%, то багато і надовго в таких місцях краще не позичати. Але взагалі не позичати – теж не вихід, адже всяке буває в житті, а тут шанси отримати схвалення наближаються до 100 відсотків, навіть за поганої кредитної історії та неофіційної роботи.
Чому заявку на кредит можуть відхилити
На першому місці за частотою відмови через занадто високе кредитне навантаження. Завдяки скоринговим сервісам і базам даних мікрокредитні компанії можуть отримати деяку інформацію про те, скільки їхній потенційний клієнт насправді заробляє і куди витрачає. Зазвичай для цього вони запитують право на читання кредитної історії, але це не обов’язково. Згідно із законом не можна навмисно заганяти людину в кабалу боргів, тож за наявності достатнього обсягу інформації про великі борги в новій позиці, найімовірніше, відмовлять. Це неприємно, коли терміново потрібні гроші, але в довгостроковій перспективі так навіть краще – борг не збільшується більше, ніж є можливість виплатити, і нижчі шанси зіткнутися з вимушеним визнанням банкрутства фізособи.
Друга за поширеністю причина відмов – неправильно зазначені персональні дані. Перший відсів заявки, надіслані за допомогою сайтів, проходять в автоматичному режимі. Непомічена помилка в імені або прізвищі може призвести до автоматичної відмови. Навмисні помилки і підроблені дані теж відсіюються, не вийде “проскочити” зі згенерованим за допомогою нейромережі паспортом. У разі, коли дані вводили чесно, але отримали відмову, варто ще раз ретельно перевірити інформацію в анкеті. Можна навіть спробувати зв’язатися з менеджером, можливо вдасться знайти компроміс або виправити випадкову помилку.
На третьому місці завищені очікування – запити на суми, що перевищують реальні можливості особи, яку анкетують. Деякі люди не готові тверезо оцінювати власні фінансові можливості, і тут ідеться навіть не про наявне боргове навантаження. Навіть без боргів і кредитів “в анамнезі” компанії не дають сотні тисяч тим, хто чесно вказує в заявці розмір зарплати в кілька десятків тисяч гривень.
Четверте місце топа причин для відмови в позиці із завищеними очікуваннями ділять заявники, які очевидно не підходять під вимоги сервісу. Перед подачею заявки завжди слід уточнювати вимоги, щоб не зіткнутися з ситуацією не проходження вікового цензу або іншої невідповідності. Наприклад, є сервіси, що працюють тільки із зареєстрованими в конкретних регіонах клієнтами.
Приклад розрахунку позики: коли під рукою не виявилося кредитного калькулятора
Перший кредит під 0 відсотків на карту – найзручніший для розрахунку суми до повернення, адже повернути зазвичай потрібно стільки ж, скільки видали. Але в деяких випадках усе не так просто й очевидно. Наприклад, у суму на видачу можуть входити платежі за включені в сервіс послуги. Про них можуть розповідати явно, але можуть і промовчати, тож перевіряти критично важливо для власного гаманця.
Відсотки на мікропозики нараховують щодня. Тому 1% на день – це переплата за кожну добу користування грошима. Відсоток рахується від загальної суми або від залишку – залежить від умов договору з мікрофінансовою компанією. Повернути раніше і тим самим заощадити також можна не завжди, тільки за наявності такої можливості в договорі, інакше можуть не прийняти і все одно вимагати переплату за всі дні дії угоди.
Як можна отримати позику: на картку, рахунок, за номером телефону
Онлайн кредит під 0 відсотків видають на картку, оформлену на заявника. Картка може бути дебетовою або кредитною, банк зазвичай не принциповий. Альтернативою може бути отримання позикових грошей на іменний банківський рахунок. А ось прогресивний спосіб – переказом за номером телефону – поки що мало хто використовує, тож вказувати в анкеті реквізити картки все одно доведеться.
Під час оформлення заявки в анкеті на кредит треба вказувати тільки номер картки й уточнювати те, на кого вона зареєстрована. Ніякі цифри з боку розташування магнітної смужки для переказу на картковий рахунок не потрібні, їх писати не слід, так само як і прикріплювати в анкеті фотографії картки в різних ракурсах.
Позикові гроші переказують на карту, з неї ж їх можна повертати. Способи погашення боргу і реквізити для цього обов’язково мають бути вказані в договорі. Також їх завжди можна запросити за допомогою особистого кабінету на сайті сервісу або безпосередньо у представника конкретної кредитної компанії.
Що буде, якщо не платити за боргом у строк
За невиконання умов за договором кредитор нараховує штраф. Зазвичай пеня “капає” у вигляді відсотка від суми боргу, причому нараховують її щодня протягом довгого часу, аж до року. Для стягнення боргу з клієнта кредитний сервіс має право звернутися до суду, що він зазвичай і робить. Колекторам передати борги теж можуть, але ця практика застосовується все рідше. Тож за спробу сховатися від кредитора, найімовірніше, загрожуватиме судова тяганина з перспективою погашення не тільки боргів, а й судових витрат.
Що робити, якщо платити не виходить: як продовжити кредит
Кредитні компанії прекрасно розуміють, що деякі їхні клієнти можуть зіткнутися з неможливістю розрахуватися за зобов’язаннями вчасно. На такий випадок в арсеналі послуг, що надаються, у них є окремі: пролонгація і реструктуризація. Пролонгація – це продовження терміну через перекредитування. Якщо спростити, то на боржника оформляють новий кредит для покриття старого. Це залишає час на погашення і позбавляє від нарахування пені та штрафів.
Альтернативний варіант, що застосовується не так часто, реструктуризація боргу. Під час реструктуризації сервіс може запропонувати повернути тіло кредиту і тим самим закрити договір. Отримати свої гроші назад, нехай і без заробітку зверху, вигідніше, ніж не отримати нічого. Але тут потрібно враховувати, що за такого рішення оформити позику в доступному для огляду майбутньому швидше за все не вийде. Сам факт необхідності в подібному врегулюванні ситуації свідчить про неплатоспроможність позичальника, про що неодмінно дізнаються й інші сервіси.
Кредит під 0.01% онлайн – це вихід, коли терміново потрібні гроші і є впевненість у можливості вчасно їх повернути. Перед підписанням договір обов’язково треба уважно вивчати, щоб переконатися у відсутності прихованих комісій і нарахувань. У разі отримання відмови не варто опускати руки, можливо, річ у друкарській помилці в анкеті або якійсь іншій причині, що не скасовує шанси на схвалення в іншому сервісі. І звісно, не варто брати більше, ніж вийде повернути, це вбереже нерви і кредитну історію.
Юридична інформація, правові документи та ліцензії
Організація | Юридична особа | Розпорядження Нацкомфінпослуг | Контакти | Адреса |
---|---|---|---|---|
MyCredit | ТОВ "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ". Код ЄДРПОУ: 39861924 | № 2542 від 20.10.2015 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 214 111 support@mycredit.ua | 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б |
Miloan | ТОВ "МІЛОАН". Код ЄДРПОУ: 40484607 | № 1709 від 14.07.2016 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | (044) 337 36 67 info@miloan.ua | 01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21 |
Moneyveo | ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246 | № 888 від 21.03.2013 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 21 9393 support@moneyveo.ua | 01015, м Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх |
Alex Credit | ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 41346335 | № 3395 від 08.08.2017 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | (093) 618 64 64 mail@alexcredit.com.ua | 49044, м. Дніпро, вул. Якова Самарського, буд. 12А |
CreditKasa | ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598 | № 2565 від 01.08.2013 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 200 221 info@creditkasa.com.ua | 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 |
SOS credit | ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128 | № 2015 від 20.08.2015 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 211 767 (044) 36 36 767 | 04070, Київ, вул. Почайнинська 23 |
CreditPlus | ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230 | № 426 від 28.02.2017 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 (800) 753-363 info@creditplus.ua | 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А |
Credit7 | ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492 | № 394 від 19.03.2019 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 33 07 33 info@credit7.ua | 02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, буд. 25, п. 318 |
Money4you | ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369 | ФК № В0000207 від 08.04.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 330 024 info@money4you.com.ua | 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87 |
Швидко Гроші | ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833 | № 230 від 28.04.2011 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 50 10 20 info@sgroshi.com | 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А |
CLY | ТОВ "ЗАЙМЕР". Код ЄДРПОУ: 42146903 | № 1390 від 07.08.2018 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 067 530 25 07 info@cly.com.ua | 04071, м. Київ, вул. Ярославська 5\2В |
SlonCredit | ТОВ "СЛОН КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 42350798 | ФК № В0000088 від 27.11.2020 Свідоцтво НБУ | 0 800 33 03 83 info@sloncredit.com.ua | 03062, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 90-а |
Нові Кредити | ТОВ "ФК "НОВІ КРЕДИТИ". Код ЄДРПОУ: 42152351 | ФК № В0000286 від 08.07.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 301 008 info@novikredyty.com.ua | 02002, м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4А |
SelfieCredit | ТОВ "СЕЛФІ КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 43979069 | ФК № В0000369 від 21.09.2021 Свідоцтво НБУ | 044 333 43 56 info@selfiecredit.com.ua | 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1 |
Твоя Позика | ТОВ “БІЗПОЗИКА”. Код ЄДРПОУ: 41084239 | № 961 від 06.04.2017 Свідоцтво Нацкомфінпослуг | 0 800 211 503 office@tpozyka.com | 01133, м. Київ, вул. Генерала Алмазова 13, офіс 524 |
Ewa Cash | ТОВ “ФК “ТАЙГЕР ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 43561909 | ФК № В0000150 від 08.02.2021 Свідоцтво НБУ | (044) 300 29 62 info@ewacash.com.ua | 79018, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, кор. 28 |
Credos | ТОВ “УКР КРЕДИТ ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 38548598 | № 2565 від 01.08.2013 Свідоцтво НБУ | 0 800 200 221 info@credos.com.ua | 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 |
Avans Credit | ТОВ “АВАНС КРЕДИТ”. Код ЄДРПОУ: 43619089 | ФК № В0000448 від 02.12.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 20 25 20 info@avans.credit | 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72 |
Tengo | ТОВ “МІЛОАН”. Код ЄДРПОУ: 40484607 | № 1709 від 14.07.2016 Свідоцтво НБУ | 044 337 00 37 info@tengo.com.ua | 01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21 |
Finsfera | ТОВ “ІННОВА ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 44127243 | ФК № В0000242 від 14.05.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 31 01 11 support@finsfera.ua | 04053, м. Київ, Вознесенський узвіз, 14, офіс 16/58 |
Clickcredit | ТОВ “1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ”. Код ЄДРПОУ: 39861924 | № 2542 від 20.10.2015 Свідоцтво НБУ | (095) 656 11 33 support@clickcredit.com.ua | 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б |
NaVse | ТОВ “УКР КРЕДИТ ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 38548598 | № 2565 від 01.08.2013 Свідоцтво НБУ | 0 800 200 221 info@navse.com.ua | 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 |
Prostocredit | ТОВ “ФК “ПРОСТО КРЕДИТ”. Код ЄДРПОУ: 43601144 | ФК № В0000260 від 04.06.2021 Свідоцтво НБУ | 0 (800) 33-34-34 info@prostocredit.com.ua | 01054, м. Київ, вул. Франка Івана, б. 40б, оф. 206 |
Lovilave | ТОВ “ФК “КІФ”. Код ЄДРПОУ: 42359240 | ФК № 1255 від 10.10.201 Свідоцтво НБУ | 067 561 38 04 hello@lovilave.com.ua | 03150, м. Харків, вул. Отакара Яроша, 24б |
StarFin | ТОВ “СТАР ФАЙНЕНС ГРУП”. Код ЄДРПОУ: 44022416 | ФК № В0000322 від 13.08.2021 Свідоцтво НБУ | 0 800 202 233 info@starfin.com.ua | 03150, м. Київ, вул. Фізкультури, буд. 30В |
Procent | ТОВ “ФК “ПРОЦЕНТ”. Код ЄДРПОУ: 41466388 | ФК № 955 від 14.11.2017 Свідоцтво НБУ | (050) 872 11 44 support@procent.com.ua | 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, буд 48 |
AviraCredit | ТОВ “ФК “АВІРА ГРУП”. Код ЄДРПОУ: 43174156 | ФК № 1313 від 11.01.2020 Свідоцтво НБУ | (044) 498 68 98 | 04071, м. Київ, ВУЛ. ЯРОСЛАВСЬКА, 5/2В |
Дата останнього оновлення: 15.02.2025
Порівняльний аналіз та аналітику підготував:
Профіль в LinkedIn и Facebook